Česká republika, 1993 -
200 Kč 2006 - 700 let vymření Přemyslovců, KM.84 (Ag900, 13.0g, 7.500 ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2007 - 550 let založení Jednoty bratrské, KM.91 (Ag900, 13.0g, 8.300ks), kapsle, etue, karta
20 Koruna b.l. (1998) - mincovní město Kroměříž, na minci uvedena ryzost Ag 999.9 (varianta prodávaná při otevření opravené mincovny v Kroměříži), kapsle
20 Koruna 2018 - T.G.Masaryk, E.Beneš, M.R.Štefánik, Sign.VO (Vladimír Oppl), společná karta s popisem 3ks
20 Koruna 2019 - A.Rašín, K.Engliš, V.Pospíšil, Sign.VO (Vladimír Oppl), společná karta s popisem 3ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1996, 10 Haléřů - 50 Korun, navíc jeton Českomoravského fotbalového svazu k ME 1996 v Anglii 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1999, 10 Haléřů - 50 Korun, přebal a pamětní jeton Ferda Mravenec 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1999, 10 Haléřů - 50 Korun, přebal Petr Parléř 9ks
Chlebové známky
Červený Hrádek - Ant.Komárek - 1 chléb - mosaz 25 mm, pěkná patina
Červený Hrádek - Ant.Komárek - 1 chléb - mosaz 22 mm, dvě různé varianty reversu, skvrny, patina 2ks
Kutná Hora - Spálený mlýn - 4 kg / monogram "JFD" (J.F.Dospiva), hliník 32x32 mm s původní dírkou, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina
Psí známky
Bernardov (okr. Kutná Hora) b.l. - číslo 59 - hliník 30 mm s původním otvorem pro zavěšení, proh., téměř
Františkovy Lázně b.l. - číslo 383 - hliník 30x25 mm s původním otvorem pro zavěšení
Františkovy Lázně b.l. - číslo 598 - železo 31x25 mm s původním otvorem pro zavěšení, pokovení, skvrny
Anhalt-Bernburg, Alexander Carl, 1834 - 1863
Tolar 1846 A - výtěžkový, KM.84 (Ag750, pouze 10.000 ks), 22.221g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Anhalt-Dessau, Leopold Friedrich, 1817 - 1871
Tolar spolkový 1858 A, KM.20 (Ag900, pouze 27.000 ks), 18.342g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Augsburg - město
Batzen (Groš) 1531 - s titulem Karla V., Sa.1468 (podobný jako obr.656), 3.217g, nep.vady materiálu, nedor., nep.dvojráz, téměř
Bavorsko, Maximilian I., 1598 - 1651
1/2 Batzen (2 Krejcar) 1624, Mnichov, KM.31, 1.184g, pěkná patina
1/2 Batzen (2 Krejcar) 1625, Mnichov, KM.31, 1.029g, krajový střížek, nep.nedor., pěkná patina
Bavorsko, Carl Theodor, 1777 - 1799
Tolar 1778 H.ST - madona, KM.260.1, 27.854g, hlazen v ploše aversu i reversu, mírně just.