Bergmann - Otto von Bismarck - úmrtní med. 30.6.1898 - poprsí zprava, opis / 8-řádkový nápis a opis, Sign., cín 35 mm s původním ouškem a stuhou, dr.hr.
0/0/1
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Osterwieck 1924 - výstava Harzského spolku chovatelů drůbeže - tři ptáci, opis, ryté vročení / rytý nápis ve věnci, Nesign., Ag990, 40mm, 25.794g, nep.hr.
Goetz - 80.narozeniny presidenta Hindenburga 1927 - hlava zprava, opis, zn."D" / znaky, přilbice a opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.887g, hrany, rysky, patina
Míšeň - let letadla Bremen do Ameriky 1928 - orlice, opis / letadlo nad městem, opis, zn.porcelánky, částečně zlacený hnědý porcelán 42 mm R!
Götz - Jindřich Lev, vévoda bavorský a saský 1929 - poprsí s mečem a modelem kostela, znak, opis / lev se dvěma znaky, písmo, Sign., Ag999, 36mm, 19.792g, škr.
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Míšeň - porcelán.medaile na obsazení Paříže 14.6.1940 - Eifelova věž, letadla, opis / svastika, tank, opis, částečně postříbřený hnědý porcelán 50 mm, pův. etue
Nizozemí
Princezna Irene (narozena 1939) - AR medaile b.l. - hlava zleva, opis / znak, opis, Nesign., na hraně zn. "ZILVER", 50mm, 52.151g, pěkná patina, téměř
Štýrský zahradnický spolek b.l. - 2-řádkový nápis v květinovém věnci / 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag800, 46mm, 43.305g, Haus.3570, nep.rysky, patina
Štýrská hospodářská a lesnická komora b.l. - znak, ratolesti a tři opisy / dobytek na pastvě, Nesign., patinované Ag900, 55mm, 61.313g, nep.hr.
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem v ulicích, opis/ vročení ve věnci, Nesign.(Pittner), postř.měď 50 mm, patina
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem v ulicích, opis/ vročení ve věnci, Nesign.(Pittner), měď 50 mm, rysky, patina
0/1
Maršál Hindenburg b.l. (1914 - 1915) - poprsí čelně / vojsko v poli, bez opisů, Nesign., vídeňská ražebna Brüder Schneider, patinov. Ag900, 50mm, 54.762g RR!
Rudolf Habsburský - 700 let Rakouska 1278/1978 - poprsí zprava, znaky, opis / znaky a nápis na stuze, Sign.Steiner, Ag999, 60mm, 79.548g, patina
Rumunsko
Rusko
Kateřina II. - jeton na mír s Tureckem 10.7.1774 - sedící Pax, štíty, opis / caduceus, ratolesti, písmo, Nesign., Ag 21mm, 2.606g, zkouška kovu, dr.škr., pat.
SSSR - 50 let revoluce 1967 - hlava Lenina, Kreml, kosmonaut, personif. průmyslu a zemědělství, vročení/ nápis a ratolesti, zn."LMD", Ag925, 50mm, 76.378g
Slovensko
Začátek ražby euromincí na Slovensku 19.8.2008 - znak, Kriváň, Bratislavský hrad, mince, opis / hala mincovny, Nesign.(Poldaufová), Au925, (27.0g), karta
Švédsko
Oskar II. - zásl.medaile hospodářské společnosti b.l. - hlava krále zprava, opis / znak, atributy, nápis, Sign.LA (Lea Ahlborn), Ag 31mm, 14.016g, krásná pat.
Hans Järta, spisovatel a politik - medaile 1874 - poprsí zprava, opis / ohňový oltář, 4-řádkový nápis a opis, Sign. Sergel, Ag 31mm, 12.685g, patina, téměř