Velká Británie
AAC - čepicový plukovní odznak, Nesign., postříbřený bronz 41x48 s dvojitou upínací jehlicí
Čepicový odznak - královská koruna ve vavřín. věnci, Nesign., bronz 58x44 s dvojitou upínací jehlicí
Army Catering Corps - čepicový odznak proviantního sboru, Nesign., bronz 26x39 s upínací patkou
ASC - čepicový plukovní odznak, Nesign., patinovaný bronz 42x43 s dvojitou upínací jehlicí
The Blues and Royals (1.dragounský pluk) - čepicový plukovní odznak v moderním provedení, Nesign., patinovaný bronz 28x39 mm s dvojitou upínací jehlicí
Royal Munster - čepicový plukovní odznak, Sign.Gaunt- London, část. postř. bronz 34x42 s upínací patkou
Royal Warwickshire - čepicový plukovní odznak, Nesign., část. postř. bronz 54x42 s upínací patkou
Tank Corps - čepicový odznak příslušníka tankových jednotek (včetně československých), Nesign., postř. bronz. plech 40x49 mm s dvojitou upínací jehlicí
England Awake - čepicový letecký odznak (?), Nesign., postříbřený bronz 60x48 s dvojitou upínací jedlicí
USA
Mezispojenecká medaile Vítězství 1919, Sign.Fraser, patinovaný bronz 36mm, Laslo.71
Brno - pobočka ČNS
Láska - Jan Masaryk - na udělení doktorátu 1948 - poprsí zleva, opis / budova Masarykovy University, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.1
Hradec Králové - pobočka ČNS
Knobloch - Alois Rašín - na 70.výročí úmrtí 1993 - poprsí mírně zprava, nápis / faksimile 1 Koruny 1919, Sign., Ag900, 60x52 mm, 112.525g, čís.10, FM.17a RRR!
Teplice - pobočka ČNS
Vitanovský - 1250 let objev.pramenů 2012 - pastýř s prasaty, písmo / Salus, keltské mince, znak, písmo, Sign., patin. Ag925, 40mm, 30.665g, 100ks, etue RR!
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
Mikoláš Aleš - na 100 let narození 1952 - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 100 mm, Haim.str.37
Breithut Petr, 1869 - 1930
Obchod.komora - Franz Edelbacher - na 50.narozeniny 1926 - alegorie, nápis a nápis na tabulce / panorama Vídně, opis, patinovaný postříbřený bronz 65 mm, tém.
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Prokop Diviš - 250.výročí narození 26.3.1948 - poprsí zprava, opis / hromosvod, datum, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, skvrnky, téměř
Jaroslav Seifert - český básník 1956 - poprsí zleva, dva opisy / 6-řádkový nápis a faksimile podpisu, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Harcuba Jiří, 1928 - 2013
ČSPDP - AE záslužná medaile "Optime merito" b.l. - sedící Čechie zleva, latinský opis / český lev, český opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm, původní etue
Okupace Československa 21.8.1968 - žena chránící lípu, had, pět bodáků, vročení / velký státní znak, nápis na stuze, Sign., Ag900, 35mm, 20.010g, patina
ČSPDP - velká stříbrná medaile na 50 let spol. 1987 - Loreta v Praze na Hradčanech, vročení, opis / český lev, opis, Sign., Ag 65mm, 166.244g (20ks), etue RR!