Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Hájek - jednostranná dutá plaketa b.l. (1948) - hlava zprava, nápis, Nesign., patinovaný bronzový plech 51x61 mm, Fl.neuvádí, Nov1.1.175a
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. pozitivní, patinovaný bronz 52x60 mm, 127.148g, Nov1.2.63a, nep.hr.
Česká republika
Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1994, Nesign., Znač.BIJ (Jablonec), Punc., Ag925, 42mm, 25.526g
Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1994, Nesign., Znač.BIJ (Jablonec), Punc., Ag925, 42mm, 25.772g, nep.hr.
Albanie
Georgius Castriotus Scanderbek - medaile ve velikosti franku - poprsí zleva, opis a nápis / znak na plášti, Nesign., Nepunc., Ag835, 24mm, 4.728g, nep.rysky R!
Le Comte - AR osmiúhel.medaile zaměst.pojišťovny b.l. - žena chránící zraněného a dítě / 4-řádkový nápis ve vavřín.věnci, Sign., Ag 30x30 mm, 14.142g, rysky
Nimes - medaile průmyslové a obchodní komory b.l. - personifikace průmyslu, obchodu a zemědělství, opis / znak ve věnci, Sign. Dubois, Punc., Ag 50mm, 67.145g
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Montagny - AR svatební medaile b.l. - muž a žena u oltáře/ květinový věnec a volné místo pro věnování, Sign., Ag 28mm, 10.806g, nep.rysky, pěkná patina
A.Patey - pamětní medaile pařížské mincovny 1900 - průčelí mincovny, opis / slévači při práci, opis, Sign., Punc., patinované Ag, 37mm, 24.923g, nep.hr.
Roty - svatební medaile 1895 (něm.věnování 28.1.1905) - muž navléká ženě prsten, krajina, slunce, nápis / pramen v krajině, nápis, Punc., Ag800, 41mm, 31.657g
Nesign. - Deset let míru 1919/1929 - trojportrét presidentů, opis / Rozsévačka (Francie), slunce, opisy, Ag800, 35mm, 19.968g, nep.hr., vl.rysky, pat.
Itálie
Livio Odescalchi kníže Bracciano (1652 - 1713) b.l. - poprsí zprava, opis / pololežící postava, opis, Sign.(?), litá bronzová medaile 40 mm, 35.153g R!
Německo - Bavorsko
Ludwig I. 1825 - AE nástupní jeton - poprsí zprava / 8-řádkový nápis, Sign.N (J.Neuss), měď 13 mm, patina
Německo - Braunschweig - Calenberg - Hannover
Ernest August - biskup v Osnabrücku - AR medaile b.l. (1662) - Fortuna na zeměkouli, nápis / kružítko a nápis na stuze, Nesign., Ag 28mm, 6.636g, nep.rysky
Německo - Braunschweig - Wolfenbütel
Friedrich Wilhelm - AE medaile b.l. (cca 1810) - poprsí zleva a opis ve vavřínovém věnci / znak se šesti přilbicemi, Sign.Loos, bronz 28 mm, patina
Německo - Prusko
Loos, Lorenz, Schilling - živn.výstava v Berlině 1844 - sedící Germania zleva, opis / lokomotiva na mostě, bohatě zdobený věnec, opis, Sign., měď 44 mm, dr.hr.
Německo - Sasko
Premiová medaile saského včelařského spolku b.l. - úl, květiny, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign. A.Clare, zlacený bronz 33 mm s původním závěsem
Jeton na svatbu princ. Marie Josefy s Ludvíkem 1747 - oltář s dvěma znaky, opis / 8-řádkový nápis, Nesign., Ag 34mm, 3.558g, Haupt.47/385, dr.vady mater., rysky
Německo - Schaumburg
Josef a Hermina - AR medailka na (stříbrnou ?) svatbu 30.8.1815 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., 11mm, 0.638g, nep.hr., tmavá patina