Olomouc - pobočka ČNS
Pelikán - biskup Jan Skála (1480 - 1553) 1966 - Poprsí zprava, opis / dva rybáři vytahující síť, latin.-český opis, Sign., Ag937, 50mm, 69.891g FM.14A
Pelikán - MUDr.Antonín Taul - 65.narozeniny 1970 - poprsí zprava, opis / Aeskulap. hůl, stuha s nápisem, lipové snítky, opis, Sign., pat.bronz 50mm, BK.28/16
Soušek - oslavy 75.výročí založení ČNS 1994 - 4-řádkový nápis / napodobenina denáru, Nesign., Nepunc., Ag925, 21mm, 2.296g, FM.29B (50ks), pat. RR!
Soušek - arcibiskup Jan Graubner 2002 - poprsí zprava, opis, vročení / znaky, palác, opis a nápis, Sign., Punc., Ag999, 40mm, 38.558g, pouze 23ks RR!
Soušek - arcibiskup Jan Graubner 2002 - poprsí zprava, opis, vročení / znaky, palác, opis a nápis, Sign., cín 40mm, 27.135g, pouze 100ks R!
Opava - pobočka ČNS
Uchytilová - Petr Berzuč - na 85.narozeniny 1952 - poprsí zprava, opis / Lysá hora v Beskydech, písmo, Sign., patin. Ag987, 60mm, 102.431g, BK.1 (100ks) R!
Uchytilová - předseda num.kroužku Fr.Papoušek 1959 - poprsí zleva, opis / opavské domy, datum úmrtí, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.29/3 (100ks) R!
Šlosar - novoročenka - 20.výročí osvobození 1965 - dva překrývající se znaky města, opis, Nesign., patinov. jednostranný bronz 30 mm, BK.9 (40 ks) RR!
Ostrava - pobočka ČNS
Vašut - Leoš Janáček a hrad Hukvaldy 1854 / 1979 - hlava zpředu, opis / hrad, faksimile podpisu, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, BK.2 (320ks)
Přikryl - Rudolf Kubín (1909 - 1973) 1983 - hlava mírně zleva, nápis / těžní věž a notový zápis, nápisy, Sign., patinovaný bronz 68 mm, BK.7 (230ks)
Papírová platidla - pobočka ČNS
Havelka - 10 let pobočky - Alfons Mucha 1976 - poprsí zleva, opis / nápis a ozdobný pás lipových lístků, Sign., patin. Ag 70mm, 175.465g, BK.1A (10ks) RRR!
Pardubice - kroužek numismatiků
Jarý - Architekt Fr.Vítek k padesátinám 1947 - poprsí zleva, opis / spojené ruce, velká "50", opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, BK.2A (15ks) RRR!
Jarý - Architekt Fr.Vítek k padesátinám 1947 - poprsí zleva, opis / spojené ruce, velká "50", opis, Sign., hliník 40 mm, BK.2C (8ks), patina RRR!
Pardubice - pobočka ČNS
Jarý - I.sjezd numismatiků východ. Čech 1957 - znak Pardubic, písmo / replika dukátu Jana z Pernštejna, Nepunc., Ag900, 22mm, 3.875g, BK.4A (10ks), pat. RRR!
Plzeň - pobočka ČNS
Walter - upomínka na stou schůzi pobočky 1937 - historické budovy, znak, opis / vročení, jména členů, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.1 (100 ks) R!
Harcuba - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II. 1978 - korunovaná hlava zpředu, opis / replika pečeti a opis, Sign., Ag900, 40mm, 29.328g, BK.6, patina
Uchytilová-Kučová - 60 let pobočky 1983 - replika pečeti Václava II. / pohled do středověké mincovny, opis, Sign., Ag900, 40mm, 34.036g, BK.7 (300ks), pat.
Uchytilová-Kučová - 60 let pobočky 1983 - replika pečeti Václava II. / pohled do středověké mincovny, opis, Sign., Ag900, 40mm, 33.790g, BK.7 (300ks), pat.
L.Kozák - 700 let Plzně - císař Rudolf II. 1990 - poprsí částečně zprava, opis / radnice, socha, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 37.449g, FM.9, patina
L.Kozák - 700 let Plzně - generál A.S.Suvorov 1990 - poprsí zprava, opis / dům Augustonů, socha, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 36.684g, FM.11, patina