Dánsko, Norsko, Švédsko
Skandinávská letecká liga - zlatý členský odznak se třemi diamanty, čísl.18083, Punc. Au750, 2.234g R!
Francie, II.republika, 1849 - 1852
Řád Čestné legie - II.typ (1851-1852) - V.stupeň - rytíř, BB.569, původní stuha R!
Francie, Napoleon III., 1852 - 1870
AE pamětní medaile na obranu Sevastopolu 1855, Nesign., bronz 23 mm s původním ouškem, bez stuhy
Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie - IV.typ (po roce 1955), BB.618, původní stuha
Mezispojenecká medaile Vítězství 1914-1918, Sign. A.Morlon/BK, BB.417, VFR.19, původní stuha
Spojka miniatur z období I.světové války 6ks
Epolety (nárameníky) vyššího důstojníka, Sign.W-A, etue od firmy Gartonnages G.Pilliard, 43 Rue Chapon, Paris, 18.IV.1900, krásně
zach.
Itálie - království
Řád Italské koruny - kříž V.třídy - rytíř, průvlečná stuha, Nimmergut.191/E, BB.814, závěsná miniatura, původní etue firmy "Cav. Alberto Cauvin - Torino"
AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.str.93-94, Sign.S.Canevari-SJ, původní stuha
Miniatura Východoafrické medaile (1936), jako BB.734, bronz 17mm, na stuze meč obtočený vavřínem
Itálie - republika
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1943 - 1945, Mor.str.149, Sign.Morbiduci/Johnson, původní stuha
Liechtenstein
Johann - medaile na 50 let vlády, Sign.L.Hujer, bronz 36 mm s původním ouškem a stuhou, skvrnka
Mongolsko
Řád Polární hvězdy - III.typ (1941 - 1970), BB.24, Her.M12.3, zlacené a smaltované stříbro se šroubem, číslov.(436)
Německo - Braunschweig
Zeměbranecký spolek b.l. - postříbřený bronzový plech 44x67 mm s opravenou sponou a původní stužkou
Německo - Prusko
Fr.Wilhelm III. - AR velká medaile za občanské zásluhy, Nesign. (1820-1847), BB.14, nep.hr., nep.rysky, bez stuhy
Wilhelm II. - AE královská pruská medaile za zásluhy, BB.32, Nimmergut.1843, škr., bez stuhy
2/1/-
Německo - Sasko
Friedrich August - AR medaile (1905-1918), BB.525, bez stuhy
Německo - císařství
Medaile za expedici v Jihozápadní Africe 1904/1906, ND.1.01.06.a, BB.13, železo, mírně kor., bez stuhy R!
2/2/-
Odznak za zranění - zlacený, BB.26, jako ND.1.01.17, Nimmergut.173, železo s částečně setřeným zlacením
Flotenbung Deutscher Frauen - Gold gab ich für Eisen 1914, Nesign., železná medaile 29 mm s původním závěsem a pruskou královskou stuhou