Brno medaile - pobočka ČNS
Baják a Slezák - Frederic Chopin 1976 - poprsí zleva, opis a nápis / emblém pobočky a zvlněný 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.1 (240ks)
Kovanič - Leoš Janáček 1976 - poprsí zleva, opis / pohled na Brno, znak města, opisy, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.2 (250ks)
Lumír Šindelář - vlastní medaile (1985) - autoportrét se štětcem, opis / múza s otevřenou knihou, mince, ukázky vlastní tvorby, bronz 60 mm, BK.6/11 (200ks)
Haimann a Černý - Mezinár. numismat. konference 1986 - replika Av. krnovského dukátu z roku 1557, opis, Sign., měděný jednostr. útes 41x41 mm, BK.12 (200ks)
České Budějovice - pobočka ČNS
Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 29.334g, BK.7/1 (60ks) RR!
Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Ag900, 42mm, 29.528g, BK.1 (40ks), skvrnka RR!
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 15 let pobočky 1969 / 1984 - replika aversu desetidukátu Albrechta z Valdštejna / budovy, zbraně a opis, Ag925, 42mm, 25.347g, BK.12A, patina
Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.070g, FM.14, patina
Děčín - pobočka ČNS
Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, zlatě eloxovaný hliník 52 mm, BK.9/1 (50ks) RR!
Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, hliník 52mm, BK.9/1A (pouze 10ks), patina, téměř RRR!
Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, bronz 52mm, BK.9/1C (pouze 10ks), patina, téměř RRR!
Domažlice - pobočka ČNS
Kočí - 10.výročí založení pobočky 1982 - stylizovaný pohled na město / znak a nápis v pěti řádcích, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.10/1 (155ks) R!
Habartov - pobočka ČNS
Havelka - 40 let vyvraždění četnické stanice 1978 - český lev s bajonetem nad stanicí, opis / znaky měst, nápis, Sign., bronz 70mm, BK.12/1 (300ks), skvrnky
Hradec Králové - pobočka ČNS
Kozák - malíř a básník Alois Beer 1983 - poprsí zpředu, postavičky a květiny, opis / hořící svíce, opis, Sign., postř.bronz 60mm, BK.6A (pouze 20ks) RR!
Kozák - 100 let bourání hradeb v Hradci Králové 1984 - pohled na město, socha "Vítěz", vročení / kladívko na podušce, opisy, Sign., postř.bronz 60 mm, BK.7A R!
Harcuba - 30 let pobočky 1956 / 1986 - gotické "G", stojící lev, spirálov. opis / otec se synem, hradecké věže, květy, vročení, bronz 42mm, BK.10A (50ks) RR!
Kolářský - 5 let pobočky 1974 - replika tolaru Albrechta z Valdštejna / znak Chebu a znaky okolních měst, opis, patinovaný bronz 70 mm, BK.1 (70ks) RR!
Kolářský - 5 let pobočky 1974 - replika tolaru Albrechta z Valdštejna / znaky Chebu a okolních měst, opis, Nepunc., Ag900, 43mm, 29.135g, BK.2 (50ks) RR!
Kolářský - 5 let pobočky 1974 - replika tolaru Albrechta z Valdštejna / znaky Chebu a okolních měst, opis, mosaz 43 mm, BK.2B (pouze cca 4 ks), pat. RRR!
Kolářský - 10 let pobočky 1979 - znak Chebu na hromádce mincí, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., Punc., Ag 40mm, 58.434g, FM.3 (166ks), pat. R!