Německo - III.říše
Rakouská republika
Rakouská pamětní medaile na válku 1914-1918, VM.52a, Marko.551, původní stuha
Čestný zásl. kříž - typ 1952 - I.stupeň - velkokříž s šerpou, náprsní hvězda sign.Anton Reitterer-Wien, Punc.Ag.900, původní sign. etue, Procházka.696+697 R!
Rusko
Kříž Sv.Jiří za statečnost - IV.supeň, OK.286, číslov. (169033), Punc."84", patina, bez stuhy
2/2/-
Rusko, Mikuláš II., 1894 - 1917
Ag medaile Za userdie (horlivost), OK.242, Ag 30 mm s původním raženým ouškem, patina, bez stuhy
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Řád Velké vlastenec. války - 2.typ (1943) - I.třída, Herf.2.21.3, Planeta.94, číslovaný (102372), zlato, smalt.stříbro, celková hmotnost 30.486g, chybí matice
Řád Velké vlastenec. války - 3.typ (1985) - II.třída, Herf.2.21.6, Planeta.94, číslovaný (3061811), poškozený smalt
Srbsko
Petar I. - pam.kříž na srbsko-bulharskou válku 1913, C-M.mcm.06.h, široké ouško, původní stuha
1/1/2
USA
Medaile Za účast v bojových akcích II.světové války, Kerrigan.53a, na stuze stříbrná a bronzová hvězdička
Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka
Medaile Za službu ve Vietnamu (1965), Kerrigan.57a, malá stužka
Velká Británie
George VI. - Indická všeobecná služební medaile, K-K.C48, Joslin.150, udělení "12980 SEPOY HAMESH GUL. 3-12 F.F.R.", štítek "NORTH WEST FRONTIER 1936-37"
George VI. - Africká služební medaile 1939 - 1945, K-K.C61, Joslin.156, na hraně uděl."N30718 J.MPUNZI"
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patin. Ag 987, 50mm, 64.504g, BK.3A
Harcuba - Julius Sém - úmrtní medaile 1977 - hlava zleva, nápis / dívčí hlava zprava, dvojitý opis, Sign., Punc., patin. Ag900, 40mm, 36.828g, BK.12A R!
Harcuba - Julius Sém - úmrtní medaile 1977 - hlava zleva, nápis / dívčí hlava zprava, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.12 (195ks) R!
Kozák - Gustav Skalský (1891 - 1956) 1981 - hlava zleva, nápis/ denár Soběslava Slavníkovce, pět kruhů, nápis, Sign., Ag900, 60mm, 104.227g, BK.20 (20ks) RR!
Vitanovský - František Šternberk Manderscheid b.l. - hlava zleva, hvězda, písmo / mincovnice, mince, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 37.890g, FM.34 (350ks)
Vitanovský - František Šternberk Manderscheid 1991 - hlava zleva, hvězda, písmo / budova Národního muzea, nápisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm, FM.35 (300ks)
Hásek - 80.výročí založení ČNS 1919/1999 - Václav II. mírně zleva, replika groše, opis / pregéř, replika groše, opisy, Sign., Ag900, 60mm, 103.948g, 100ks RR!