Šlik, Štěpán a bratři (1505-1526)
Tolar 1520, Jáchymov, s tit.Ludvíka REPLIKA 1967#postr.mat. pro Montreal postříbřená patinovaná bronz 42 mm
Tolar b.l., Jáchymov, s tit.Ludvíka "REPLIKA 1982" Ag 26,80 g
RL
Valdštejn, Albrecht (1583-1634)
Albrecht z Valdštejna 1583-1634, poprsí zleva a vojsko / JIČÍN, A lbrecht na koni zleva sign.: MW zlac. bronz 50 mm
1/4 tolarová pamětní medaile 1628-1993 Ag 835 28 mm 9,65 g raženo 300 ks (viz Novotný:Mince Československa) "R"
1/4 Tolarová pamětní medaile 1628-1993 Al 28 mm zkušební odražek (viz Novotný:Mince Československa)
1/4 tolarová pamětní medaile 1628-1993 zlacený kov 28 mm 5,85 g (zkušební ražba ?)
Bamberg - biskupství, Peter Philip v.Dernbach (1672-1683)
1/24 Tolaru 1675 KM 54
2/2-
Minden - biskupství, Anton v.Schaumburg (1587-1599)
1/24 Tolaru 1598 - s tit. Rudolfa II. Sa 3231
Olomouc, Dr.Antonín Cyril Stojan (1921-1923)
Odznak - Rodný domek arcib.Stojana v Beňově, svěcení pamětní desky 6.8.1933 bronz 26x36 mm zapín.spona
Pasov - biskupství
Fenik (13. stol.) - anděl nad třemi věžemi / levhart ve skoku Luschin 218_vada stř.
1/2
Pasov - biskup., Arnošt Bavorský (1517-1540)
Haléř b.l. Sa 1018/448
2/-
Salzburg - arcib., Johann II. v.Reisberg (1429-1441)
Fenik se čtyřrázem (2x) Rad. VII/1, Probst 48 2 ks
1-1
Salzburg - arcib., Matyáš Lang (1519-1540)
2 Fenik 15..,_nedor.
-2/-
Salzburg - arcib., Ernst v.Bayern (1540-1554)
1/2 kr. 1549
Salzburg - arcib., Michael Khünburg (1554-1560)
1/2 kr. 1559
+2/-
Salzburg - arcib., Jan Jakub Khuen (1560-1586)
1/2 kr. 15.. ?_letopočet mimo ražbu, jinak
-1/-
1/2 kr. 15.. ?_letopočet mimo ražbu
Salzburg - arcib., Johann Ernest (1687-1709)
Tolar 1692 "Replika 1977" Ag 925 21,30 g patinovaný
Strasbourg - biskup., Karel Lotrinský (1592-1607)
3 kr. 1602 - s tit. Rudolfa II. Sa 1959/962
-1/2+
3 kr. 1604 - s tit. Rudolfa II. Sa 1961/962