Otto von Bismarck - medaile k 100.výr.narození 1815 - 1915 Poprsí s přilbou zleva, 2řádk.nápis / Bismarckův sloup, 4řádk.nápis, opis, Sign.Lauer Nürnberg, Punc.880, Ag 33.3 mm, 14.60 g Zetzmann.2136_R!
Kapitán Koenig - medaile 1916 Poprsí čelně mírně zprava, opis / vlajka, nápis, opis, Sign.A.Hummel/ Lauer/Nürnberg, Punc.990, Ag 33 mm, 13.85 g, Zitz.5031_sl.pozlac. R!
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Sign. K.G. - Stráž na Rýně 1920 - černá hanba Francouzský voják, franc.nápis, něm.opis / připoutaná dívka k údu,opis, Litá mosaz 54 mm
Nesign. - Baufonds - 1 Mk 1925 Srp a kladivo ve věnci, opis / pohled na dům, opis Bronz 32 mm_R!
Německo - BRD
Bochum - bochumský vánoční tolar, 2004 Klanění králů (od S.Lochnera), opis / stavební dominanty města Punc.999, Ag 40 mm, 25.91 g
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Adolf Hitler, 50 Opferpfennige, b.l. Poprsí zleva, opis / "50", opis se svastikou, Cu 18.5 mm_R!
Paul Henri Spaak (1899 - 1972), poprsí čelně mírně zleva, opis / "E" ve věnci, opis, Punc.925, Ag 40 mm, 26.14 g
Nesign. - lokomotiva Drache, b.l., parní lokomotiva zprava / nejstarší lokomotiva v perlovci, Punc.999, Ag 40 mm, 19.73 g
Karel V., poprsí zprava / koruna ve věnci, b.l. Nesign., Punc.999, Ag 40 mm, 20.15 g
Polsko
Nesign. - medaile na tzv.Oliwský mír (mezi Polskem a Švédskem) 3.5.1660, pohled na město převýšený dvěma anděly, lat.opis / strom u přístavu s klečecí modlící se postavou, lat.opis _lité Sn 74 mm - pozdější práce
Jan Pavel II., portrét mírně zprava, opis / chrám v Jasne Goře Czestochowě, b.l., Nesign., Punc. Ag, 36 mm, 29.3 g
Vídeň - úmrtní medaile Dr.Adolpha Jellinka (1820 - 1893) - vrchního rabína a kazatele kulturní obce - portrét čelně, něm.opis / 5řádk.hebrejský nápis ve věnci, Nesign., Bronz 55.5 mm, Ho.7376_R!
Švédsko
Göteborg - dvouocasý lev zprava se švédským znakem / jezdec na koni zprava, na hr.značeno 9.4.1978, Sign.CLS-1978 Punc.999, Ag 40 mm, 52.29 g, čísl.243.2000
USA
New York - P.Gruber - One Dram 1863 Váhy, opis / orel na větvi, 2řádk.nápis, opis, Bronz 21 mm_R!
Vatikán, Řehoř XVI., 1831 - 1846
Girometti - madaile na 9.rok ponifikátu, 1839#Ag Poprsí zleva, opis / 5 modlících se osob, opis Sign., Ag 44 mm, 32.82 g_dr.rysky tém.
Girometti - madaile na 9.rok ponifikátu, 1839#Cu Poprsí zleva, opis / 5 modlících se osob, opis Sign., Cu 44 mm_tém.
Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878
I.Bianchi - pamětní medaile 1857 Poprsí zleva, opis / skupina žen před papežem v krajině Sign., Nepunc., Ag 43.5 mm, 33.15 g
Velká Británie
Princ Albert - průmyslová výstava v Londýně, 1851 Poprsí prince zleva, opis / Crystalpalace, pod ním 10řádk.nápis, opis Sign.Ottley Birm., Sn 73 mm
Princ Albert - průmyslová výstava v Londýně, 1851 Poprsí prince zleva, opis / Crystalpalace, pod ním 10řádk.nápis, opis Sign.Allen&Moore Birm., Sn 51 mm_dr.rysky v av.
Victoria a Albert - průmyslová výstava v Londýně, 1851 Poprsí králov.páru zleva, opis a věnec / Crystalpalace, opis, 10řádk. nápis v úseči, Sign.Allen&Moore Birm., Sn 51 mm_tmavá patina