Šejnost Josef, 1878 - 1941
Julius Mařák - odhalení pam. desky v Litomyšli 1912 - poprsí zprava, nápis / borovice, šestiřádkový nápis a opis, Sign., patin.bronz 60mm, pouze 145ks R!
Mikuláš Aleš - medaile na 60.narozeniny 1912 - poprsí zprava, opis / holčička s kyticí v ruce, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, skvrny
Praha - půl století vyšší dívčí školy 1863/1913 - dvě dívky si podávají ruce, opis a nápis / muž mezi růžemi, opis, Sign., patin.bronz 50mm, pouze 190ks R!
Praha - půl století vyšší dívčí školy 1863/1913 - dvě dívky si podávají ruce, opis a nápis, Sign., patin. jednostranný bronz 30mm, v Rv. značeno "BSW" RRR!
Josef Svatopluk Machar - na 50.narozeniny 1914 - poprsí zprava, opis / stojící básník předčítá sedící dívce, opis a nápis, Sign., patin.bronz 50mm, 210ks
Vojtěch Hynais, malíř - na 60.narozeniny 1914 - členská premie JUV - poprsí zleva, opis, Sign., patin. jednostr. bronz 60mm, 112ks R!
Antonín rytíř Randa - ČAVU k 80.narozeninám 1914 - poprsí zleva, opis / datum ve věnci a 6-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Karel Vrba - Česká akademie na 70.narozeniny 1915 - poprsí zleva, opis / osmiřádkový nápis ve čtvercovém rámu, vročení, Sign., patin.bronz 58mm, údajně 45ks
Prof.Jos.Pekař, historik (narozen 1870) 1919 - poprsí zprava, nápis / hvězda, praporec a korouhev, nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, 100ks, téměř RR!
Antonín Sova - pamětní medaile 1917 - poprsí zleva, perlovec, nápis/ dívka nabírá vodu ze studánky, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Prof.Dr.Karel Chytil, historik umění - 1857 / 1917 - poprsí zleva, opis / profesor se studenty, vročení, opis, Sign., patinov.bronz 50mm, 100ks, skvrnky RR!
0/1
Růžička - vrchní řiditel banky Apollo 1917 - poprsí zleva, 5-řádkový nápis / Merkur nese český znak, opis, Sign., patin. bronz 50 mm, pouze 125ks R!
Karlín - AR medaile na 100 let pojmenování 1917 - sv.Václav s dítětem pod kmenem lípy, opis / český lev stoj. na lodi, opis, Sign., 40mm, 32.815g, 10ks RRR!
Karlín - AR medaile na 100 let pojmenování 1917 - sv.Václav s dítětem, opis / český lev na lodi, opis, na hraně zn.FA, Punc. v ploše, 40mm, 35.093g RRR!
Bohuslav Mařík - 40 let činnosti v I.Českomoravské továrně na stroje 1917 - poprsí zprava, nápisy, Sign. patinovaný bronz 55x50 mm, pův.etue, pouze 50ks RR!
Vyhlášení republiky 28.X.1918 (raženo 1919) - lidé nesoucí stržený císařský znak, opis/ zářící znak ČSR, postavy, nápis, Sign., patin.bronz 50mm, 282ks, hrana
Karel Chaura - medaile na 50.narozeniny 1919 - poprsí zprava / 6-řádkový nápis a lipová snítka, Sign., patinovaný bronz 35mm, 22.216g, pouze 100ks RR!
Jan Koula, architekt - úmrtní medaile (1855 - 1919) - poprsí zleva, nápis / Okno lidové stavby s kyticí ve váze, opis, Sign., pat.bronz 50 mm, 102ks, rys. RR!
Pavol Orságh Hviezdoslav - slovenský básník 1920 - poprsí zprava, opis/ slovenský junák, dítě se znakem, nápis, Sign., patn.bronz 50mm, pouze 217ks, dr.škr.