Německo - III.říše
Kříž mateřství - II.typ - III.třída, Nimmergut.3515 (271), BB.497, mírně poškoz. nezkrácená původní stuha
Kříž mateřství - II.typ - III.třída - miniatura 17x21 mm s motýlovou stužkou a zavíracím špendlíkem, podob. jako Nimmergut.271 (3515), nesignovaná
Červený kříž - medaile za péči, Nimmergut.3565, BB.434, Nesign., postříbřený bronz, původní stuha
Pamětní medaile Za zimní tažení na Východě 1941-1942, BB.500, Nimmergut.620, ND.7.04.20, Sign."55", nepův. kroužek, zkrácená pův. stuha, sáček fy. Deschler
Pamětní medaile Za zimní tažení na Východě 1941-1942, BB.500, Nimmergut.620, ND.7.04.20, skvrny, nepůvodní závěsný kroužek, původní stuha
Odznak za zranění - typ 1939 - 2.stupeň - Nesign., postř.bronz.plech, BB.50, Nimmergut.575 (3843/2) R!
Odznak za zranění - typ 1940 - I.třída, BB.52, Niemmergut.3844 (614), Nesign., zlacený bronz
Pěchotní útočný odznak, Sign."GWL", BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.3890 (663), patinovaný zinek
Odznak příslušníka ochranného svazu proti minám a ponorkám, Sign.R.K., BB.166, Nimmergut.706, patina
Bojov.odznak válečného námořnictva - Nesign., BB.171, Nimmergut.711 (3927), ND.7.09.08.a, I.typ, pozlac. a postříbř.bronz, spona nahrazena šroubem s maticí RR!
Bojový odznak námořního dělostřelectva - Sign.DH, BB.177, Nimmergut.716 (3931), D-N.7.09.06, pozlacený a postříbřený zinek, pokovení část. setřeno R!
Odznak leteckého pozorovatele - Sign."A", BB.196, Nimmergut.793 (4009), ND.7.07.06.3, pěkná patina RR!
Spona pro letce průzkumníka - 1.stupeň - Nesign., BB.216, Nimmergut.756 (3972), D-N.7-07-24c, zlacený a postříbřený bronz 76x25 mm, 21.875g RR!
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 2.stupeň, BB.292, Nimmergut.337 (3579), ND.6.06.03.b1, Sign. Fritz Kohm-Pfortzheim, pěkná patina
SA - Sturmabteilungen der NSDAP - Wehrkämpfe 1940, jako H-H.4119, Nesign., postříbřený zinek 52x45 mm, jehlice chybí
BDO - Bund Deutscher Osten, H-H.4602.a, Sign.Hof...- Bonn, postříbřený smaltovaný bronz 14x18 mm se zavíracím špendlíkem R!
Hitler-Jugend - členský odznak, H-H.9280c, Nesign., zlacený a smalt. bronz 14x25 mm se zavír. špendlíkem
Spojka dvou malých stužek: Železný kříž a Válečný záslužný kříž s meči