Vitanovský Michal, 1946 -
Praha - Obecní dům b.l. - secesní tvář z výzdoby Obecního domu, opis / průčelí Obecního domu, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Armáda České republiky - Přemysl Otakar II. b.l. - stojící král čelně, opis / lev kráčející doleva, nápis, Sign., zlacený bronz 40 mm, patina, kapsle
Armáda České republiky - Přemysl Otakar II. b.l. - stojící král čelně, opis / lev kráčející doleva, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina, kapsle
Národní divadlo v Praze - 100.výročí založení 1983 - historická budova ND, vročení a opis / múza a opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, původní etue
Břevnov - 1000 let kláštera 993/1993 - svatý Vojtěch a Boleslav II., opis / znak, klenba, opis, Sign., patinované Ag900, 60mm, 81.742g R!
Břevnov - 1000 let kláštera 993/1993 - svatý Vojtěch a Boleslav II., opis / znak, klenba, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, 91.949g
Opava - 770 let města 1224/1994 - chrámy, nápis / znak města, ruka držící listinu, vročení, Sign., postříbřený bronz 40 mm, skvrny
Ministerstvo obrany ČR, Generální štáb 1994 - replika pečeti Jana Lucemburského, 4-řádk.nápis / korunovaný český lev, opis, Sign., postříbř. bronz 40mm, kapsle
Antonín Dvořák a Nelahozeves 1995 - poprsí mírně zleva, notová osnova, opis / rodný dům, hlava hlouslí a nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, kapsle
Rudolf II. - Palatinum imperatorum Pragae (1997) - poprsí zprava, císařská koruna, opis / Pražský hrad, znaky, 3-řádk.nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm
Rudolf II. - Praga Metropolis b.l. (1997) - hlava zprava, tři hvězdy, Viktoria, nápis / Pražský hrad, koruna a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, hr.
Ministerstvo obrany ČR - 50 let NATO 1949/1999 - český lev, symbol NATO a 3-řádkový nápis / symboly a 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Telč - 900 let města 1099/1999 - pohled na město, znak, nápis a opis / kostel a okolí, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Česká republika - 55. výročí konce války (2000) - lipová snítka a slunce mezi roztrženými mraky, nápis / český lev a opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Leoš Janáček - 100 let opery Její pasporkyňa (2004) - poprsí mírně zleva, nápis / divadlo Na Veveří, noty, nápis, Sign., patin. Ag925, 60mm, 103.480g (3ks) RRR!
Leoš Janáček - 100 let opery Její pastorkyňa (2004) - poprsí mírně zleva, nápis / divadlo Na Veveří, noty, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm (200 ks)
Zeman Karel, 1949 -
W.A.Mozart - 250.výročí narození 1756/2006 - poprsí zprava, kruh hudebních nástrojů, písmo / Stavovské divadlo, opis, Sign., Ag999, 50mm, 42.0g, etue, pat.
Zuzka František, 1887 - 1955
Chaura - 100 let narození K.H.Borovského 1821/1921 - poprsí zprava, opis / pochodeň a vročení, v hrubém perlovci, Sign., patinov.bronz 50 mm, PZ.345, rysky
Beroun
Vokálek - zřízení okresního úřadu 1.4.1936 - městský znak pod korunou, opis / stylizované budovy, nápis, zn.FA, patinov. Ag800, 60mm, 73.534g, dr.hr., etue
Častolovice
Vyhlášení Polského království 5.XI.1916 - polská orlice, zámek, opis, trnový a vavřín. věnec, Sign. JT (Tautenhayn jun.), pat.,Ag900 47/60 mm, 58.386g RR!