Carinus - jako césar, 282 - 283
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVGG.", bohosluž. náčiní, podobný jako S.3353, RIC.157 - Řím - 6.dílna - blíže nedat., mírně exc., stopy původ. postříbření, patina
1/2
Carinus, 283 - 285
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Merkur, S.neuvádí, RIC.264 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedatován, původní postříbření, pěkná patina
Allectus, 293 - 296
AE Quinarius, Rv:"VIRTVS.AVG.", galéra, S.3496, RIC.128 - mincovna Camulodunum - blíže nedatován, nep.nedor., krásná patina R!
Licinius I., 308 - 324
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.229a, S.3698 - Siscia - 4.dílna - ražba z roku 313, pěkná patina
AE Radiates, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.44, S.neuvádí - minc. Nicomedia - 1.dílna - ražba z let 321 - 324, nepravidelný okraj, krásná patina
Urbs Roma - městská ražba, 330 - 346
AE3, Rv: Vlčice kojící Romula a Rema, RIC.240, S.3794 - Siscia - 3.dílna - ražba z let 334 - 335, pěkná patina
Crispus, 317 - 326
AE3, Rv:"CAESARVM.NOSTRORVM.VOT.X.", RIC.165, S.3818 - Siscia - 4.dílna - ražba z let 320 - 321, pěkná patina R!
Constantinus II. - jako césar, 317 - 337
AE3, Rv:"CAESARVM.NOSTRORVM.VOT.V.", S.0, RIC.167 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 320 - 321, patina
Constans, 337 - 350
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3876, Sis.217 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 348 - 350, nep.nedor., nep.napr.okraj, pěkná patina
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO." Fénix, RIC.232, S.3878 - Siscia - 5.dílna - ražba z let 348 - 350, oválný střížek, pěkná patina
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO." Fénix, RIC.238, S.3878 - Siscia - 2.dílna - ražba z let 348 - 350, oválný střížek, kor., patina
Constantius II. - jako césar, 324 - 337
AE3, Rv:"PROVIDENTIAE.CAESS.", S.3884, RIC.203 - Siscia - 4.dílna - ražba z let 326 - 327, mírně kor., patina, téměř
Constantius II., 337 - 361
Maiorina, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", S.0, RIC.8.276 (stojící císař se dvěma standartami) - Siscia - 4.dílna - ražba z roku 350, mírně kor., patina
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", 3904, RIC.92 Cyzicus - 3.dílna - ražba z let 351 - 354, menší oválný střížek, pěkná patina
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3910, RIC.188 - Antiochia - 5.dílna - ražba z let 355 - 361, mírně kor., patina
2/2-
Magnentius, 350 - 353
AE Maiorina, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.", RIC.209, S.3921 - Řím - 6.dílna - ražba z let 350 - 351, nep.nedor., pěkná patina
Constantius Gallus - jako césar, 351 - 354
AE Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3954, značka mincovny mimo plochu, nepravidelný tvar střížku, krásná patina
Valens, 364 - 378
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", RIC.9.7b, S.4018 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 364 - 367, pěkná pat.
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", Victoria, RIC.9.7b, S.4018 - Siscia - 2.dílna - ražba z let 364 - 367, nep.nedor., pěkná patina
Procopius, 365 - 366
AR Siliqua, Rv:"VOT.V." ve věnci, S.4020, RIC.13e - Constantinopolis - 4.dílna - blíže nedatován, 1.287g, mírně vylomený okraj střížku, pěkná patina RR!