Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - II.stupeň, lesklý bronz
Pamětní medaile na 40 let osvobození 1985, stužka
Československo - jehlicové miniatury čsl. vyznamenání
Pam.medaile 22.střeleckého pluku Argonského, VM.104
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - III.třída - Sign."Z" - lehký typ, Bartko.3, Krubl.tab.16/1 (text.str.41), pěkná patina
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Límcové označení - typ 1961 - hudebník, Ves.G61.S
Československo - odznaky branných organizací
SB (Svaz brannosti) - členský odznak, Sign.Kremnica, mosaz 17x17 mm se zavíracím špendlíkem, K-S.neuvádí
Svaz československého důstojnictva, Sign.Provazník, postř.mosaz 23x29 mm, jehlice chybí, K-S.neuvádí
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
11.střelecký pluk Fr.Palackého 1948 - ke 30.výročí založení pluku a ke 150.narozeninám Fr.Palackého, Nesign., bronz.plech 25x32 mm s jehlicí a stužkou
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Odznak Svobodě, Sign.Brůha, bronz 12x16 mm s jehlicí
Zborov 1917 - 1937, Sign.Mincovna Kremnica, bronz 22x30 mm s jehlicí, miniatura 15x6 mm s jehlicí 2ks
Československo - hasičské dekorace
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Československo - resortní medaile a odznaky
Nejlepší pracovník chemického průmyslu, Sign.Zukov, Punc. Ag 900, patin. a smaltované stříbro 30x37 mm se zavíracím špendlíkem
Československo - regionální medaile a odznaky
Jihočeský kraj - Za zásluhy o budování kraje, Nesign. , patinov. postř.bronz 33 mm se stuhou, stužka, etue
Kutná Hora - budovatel města, Sign.Mincovna Kremnica, částečně smaltovaný postříbřený bronz 21 mm s jehlou
Praha - medaile Za zásluhy o hlavní město Prahu, Nesign., zlacený bronz 35 mm, závěs, původní stuha, stužka s miniaturou
Praha - městský výbor ČSPB - 40 let povstání - 3.st., Nesign., patinovaná měď 32 mm s kovovým závěsem
Středočeský KNV - medaile Za budování Středočeského kraje, Sign.Zukov, bronz 30 mm s kovovým závěsem
Československo - medaile a odznaky ČSLA
Za upevňování bojového přátelství, Nesign., Krubl.tab.28 (text str.54)
Československo - různé
BSP (Brigáda socialistické práce) - III.třída, dvě varianty - světlý a tmavý kov 2ks