Německo - císařství
Německá čestná legie - pam.medaile 1914, ND.2.02.18a, bez stuhy, dekret na jmého "Georg Krauss"
Armádní odznak za zranění - černý, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179), černá barva téměř setřena
Armádní odznak za zranění - černý, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179)
Říšský válečný spolek Kyfhäuser - pamětní medaile 1914 - 1918, ND.2.02.34, bez stuhy
Patriotický odznak ve tvaru kříže s letopočtem 1915, Nesign., potříbřený a smaltovaný bronz 20x20 mm se dvěma upínacími patkami
Německo - Výmarská republika
Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Sign.JK, magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803,,BB.neuvádí, původní stuha
Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Nesign., magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803, původní trojúhelníková stuha
Slezská orlice - záslužný odznak I.třídy (se sponou), BB.29, Nimmergut.187, ND.2.01.04.d, Nesign., nepatrné stopy postříbření, patina
1-
Pamětní odznak příslušníků býv.koloniálních jednotek, ND.3.01.11, Nim.189 (3307), číslo patentu "33992", postříbřený bronz 34x40 mm se sponou, patina
Německo - III.říše
Železný kříž 1939 - I.třída, BB.69a, DN.7.03.09.f, Nimmergut.585, vypouklý typ, šroubovací, Sign."L55"
Železný kříž 1939 - I.třída, BB.69d, ND.7.03.09.d, Nimmergut.584, rovný typ se sponou, Nesign.
Železný kříž 1939 - I.třída, BB.69d, ND.7.03.09.d, Nimmergut.584, rovný typ se sponou, Sign."L/13"
Spona k železnému kříži 1939 - II.třída, BB.73, Nimmergut.591, 31x31 mm, připevněná na původní stuze
Válečný záslužný kříž s meči - I.třída - Sign."65", BB.80, Nimmergut.598, ND.7.04.06.1, bílý kov
Válečný zásl. kříž bez mečů - II.třída, ND.7.04.07, Nimmergut.3836 (603), BB.81, Sign."60", bez stuhy, dekret na jméno "SA-Scharführer Georg Krauss 1943"
Válečný zásl. kříž s meči - II.třída, ND.7.04.08.1, BB.82, Nimmergut.3825 (602), bronz, bez stuhy
Německý kříž ve zlatě - nášivka pro letectvo, BB.86, Nimmergut.3839/12, ND.7.04.10.L, utržený jeden růžek podkladové tkaniny RR!
Železný kříž 1939 - II.třída, Nimmergut.590 (3824), D-N.7.03.11, označení výrobce "13", na původním papírovém obalu "Gustav Brehmer-Martneukirchen i.Sa."
Kříž za 18 let služby u armády a námořnictva, BB.447, Nimmergut.623 (3853), postříbřené železo, bez stuhy
Kříž za 25 let vzorné služby, Nimmergut.3524 (281), DN.6.03.03.d, BB.451, Nesign., původní stuha