Šimonovský Bedřich, nar.1871
Jindřich Fügner b.l. (1919) - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranná dutá medaile, slitina olova a cínu, 60mm, dvě provrtané dírky, nep.hr.
Miroslav Tyrš b.l. (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranná dutá medaile, slitina olova a cínu, 60mm, dvě provrtané dírky, nep.hr.
Miroslav Tyrš b.l. (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranná dutá medaile, zlacená slitina olova a cínu, 60mm, nep.setřeno, pěkná patina
Bedřich Smetana 1923 - poprsí mírně zprava, nápis, vročení, Sign., jednostranný litý bronz 110x145 mm
Šindelář Lumír, 1925 -
Symposium Hornická Příbram 1983 - Jaromír Koutek čelně, nápis / český lev držící znak města, nápis, Sign., patinovaný bronz 72 mm, cca 250g, téměř
Národní technické muzeum v Praze 1988 - první český parní stroj, vročení, nápis, Sign., bronz. patinovaná litina 115x170 mm, cca 650g, LŠ.343, původní etue
Špánek Karel, 1894 - 1965
J.Fügner a M.Tyrš - dvojportrét zleva, b.l., Sign. ŠPK, bronzový plech 71x82 mm, pěkná patina, téměř
Teplice - nejstarší lázně v ČSSR 762 / 1962 - klečící žena nabírá vodu z pramene, opis/ Aeskulapova hůl, tryskající pramen a opis, Sign., patinov. bronz 35 mm
Španiel Otakar, 1881 - 1955
50.výročí položení zákl.kamene Národního divadla 1918 - muž a lípa v krajině, písmo / průvod vezoucí kámen, nápis, Sign., postř.zinek 75mm, OŠ.163, kor., karton
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.010g, pat.
Tříska Jan, 1904 - 1976
Prostějov - 75 let narození Jiřího Wolkera 1975 - poprsí mírně zleva, ratolest, vročení a nápis/ kytice karafiátů a opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, etue
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Opava - narodil jsem se v městě Bezručově b.l. - dětská hlava zleva, opis / věž, znak města, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, nep.rysky
Slezské muzeum v Opavě - 150.výročí založení 1964 - slezská orlice, latinský opis / pravěká nádoba, český opis a vročení, Sign., patinovaný postř. bronz 42 mm
Vitanovský Michal, 1946 -
Franz Kafka (1883 - 1924) b.l. - poprsí zpředu, opis / dvě postavy, vročení, Sign., postříbř. bronz 40 mm, skvrnky
Franz Kafka (1883 - 1924) b.l. - poprsí zpředu, opis / postavy, vročení, Sign., zlac. bronz 40 mm, kapsle
Franz Kafka (1883 - 1924) b.l. - poprsí zpředu, opis / dvě postavy, vročení, Sign., postříbř. bronz 40 mm, skvrnky, kapsle
Brno - VUT - Fakulta stavební b.l. - průčelí budovy, socha a nápis / monogram, nápis a opis, Sign., pozlacený bronz 70 mm (cca 50 ks) R!
Brno - VUT - Fakulta chemická 1992 - dvě budovy, vročení / symboly staré a moderní chemie, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm (pouze 20 ks) RR!
Brno - VUT - Fakulta stavební b.l. - průčelí budovy, socha a nápis / monogram, nápis a opis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 70 mm, nep.hr.
Brno - VUT - Fakulta stavební b.l. - průčelí budovy, socha a nápis / monogram, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm