Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, dr.hr., nep.rysky, nepůvodní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, číslovka "2" dole s vlnovkou, původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364b, VM1.28a, zlacený bronz, číslovka "2" dole s vlnkou, dr.rysky, původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364e, VM1.28a, číslice "2" dole s vlnkou, kulovité ouško, nep.hr., patina, nepůvodní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364f, VM1.28a, zlacená, číslice "2" dole rovná, kulovité ouško, dr.hr., původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364g, podobná jako VM.28a, bez vnitřního kruhu, číslice "2" dole s vlnovkou, nesprávná nová stuha
Občanská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.382a, VM1.34b, Nesign.(A.Scharff), nepůvodní stuha
Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383a, VM1.34a, nepůvodní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, nepůvodní civilní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396b, VM1.32b, zlacený bronz, nepůvodní vojenská stuha
Neoficiál.pam.medaile 1898 - na 50.výročí vlády, Nesign., zlac.bronz 29 mm s původní ouškem a stužkou
Neoficiál.pam.medaile 1901 - na 200.výročí založení Piccolominiho 15.husarského pluku, Sign.Breithut, bronz 31 mm s původní vojenskou stuhou, hr., rysky
2/2/1
Neoficiál.pam.medaile 1914 - 19.pěší divize na Vánoce na ruské frontě, Punc., Ag 32 mm s raženým ouškem a původní černožlutou stužkou
C.k.válečné námořnictvo - čepicový odznak pro mužstvo, Nesign., zlacený a černě lakovaný bronz 31x54 mm s upínací patkou, patina
22.prapor polních myslivců - velký typ kloboukového odznaku, Nesign., částečně zlacený a stříbřený bronz 67x45 mm s velkou upínací jehlicí
Důstojnický válečný kříž svatého Huberta 1914, Nesign., postříbřený smaltovaný bronz 22x26 mm se zavíracím špendlíkem RR!
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.KS, pěkná patina, původní stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost s písmenem "K" přišitým na původní stuze (pro důstojníky), Nepunc., Sign., Kautsch, VM.1/5-XIII-B, Marko.234a, rysky R!
Signum Laudis - stříbrný stupeň, Sign.Kautsch, Nepunc., Marko.147a, VM1.29-VI-H, dr.hr., dr.rysky, původní stuha s meči, téměř
Signum Laudis - bronzový stupeň, Marko.149a, VM1.29-VI-G, Sign.Kautsch, na hraně zn."BRONZE", původní stuha, původní etue