Československo - resortní medaile a odznaky
Zasloužilý prac. kultury - česká verze, Pulec.C.28a, nesign., nečíslov., zavírací špendlík, původní etue
Zasloužilý lékař - česká verze, Pulec.C.27a, Sign.MB (Beutler), nečísl., nepunc., zavírací špendlík, pův. etue, dekret "MUDr.Vladimír Buček", 16.12.1977
Zaslouž. pracovník MNO (ministerstva národní obrany), číslo 26, zlac. smalt. bronz 35x47 mm se zavíracím špendlíkem, podobný jako Krubl.tab.30/2, původ.etue
Zasloužilý pracovník SHD (Severočeské hnědouhelné doly), Nesign., postříbřený bronz 30 mm se stuhou
Zasl. školský pracovník - česká verze, Pulec.C.25c, nečísl., punc. Ag900, se zavír. špendlíkem a stužkou, původní etue
Zasloužilý učitel - česká verze, Pulec.C.25a, nečísl., nepunc., se zavír. špendlíkem a stužkou, původní etue, dekret "Vlasta Pospíšilová", 28.3.1960
Zasloužilý vynálezce - zlatý stupeň - sloven. verze, Pulec.29b-1, výroba Kremnice, zlacená a smaltovaná hvězda s kovovým závěsem, původní etue
Zasloužilý vynálezce - stříbrný stupeň - slov.verze, Pulec.29b-2, výroba Kremnice, stříbřená a smaltovaná hvězda s kovovým závěsem, původní etue
Zasloužilý pracovník ve zdravotnictví, jako Pulec.27, Sign.JP (Prádler), nepunc.Ag, 30mm, zavír. špendlík, původní etue
Zasl.zlepšovatel - stříbrný stupeň - slovenská verze, Pulec.C.29d-2, Nesign.(Kremnice), stříbřená smaltov. hvězda s kovovým závěsem, společná etue 2ks
Československo - regionální medaile a odznaky
Český Krumlov - medaile Za zásluhy o budování okresu a příkladnou práci pro socialismus, Nesign., bronz. pětiúhelník 35x35 mm s původní stuhou
Praha - medaile Za zásluhy o hlavní město Prahu, Nesign., patinovaný bronz 35 mm, původní stuha
1/-/1
Teplice u Hranic 1956 - Celostátní přebor Dukelského závodu branné zdatnosti, Sign.Kremnica, smaltovaný bronz 30x37 mm se zavíracím špendlíkem
Československo - odznaky II. zahraničního odboje
Velká Británie - Věrni zůstaneme b.l., Nesign., smaltovaný bronz 19x22 mm s nepůvodní jehlicí, mírně poškozený smalt
1-
Znaky Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, smaltované stuhy, bez nápisu, Nesign., bronz 25x27 mm s jehlicí
Československo - medaile a odznaky ČSLA
Sloužím lidu - Přebor ČSLA 1958, Sign. Kulhánek, postříbřený bronz 60 mm, původní etue
Československo - různé
30.000.000 hodin Republice, Nesign. smaltovaný odznak 20x7 mm s jehlicí
ČSD - jezdím bez nehod a závad - III.stupeň, č.0955, Nesign., smalt. bronz 42 mm se zavíracím špendlíkem
Čsl.cena míru b.l. - vydaná Čsl.výborem obránců míru, Sign.MM (Mlynář), výroba Kremnica, patinované Ag900, 31 mm s kovovým závěsným ramínkem, původní etue
ČSTV - medaile Zasloužilý mistr sportu, Pulec.C.30-b, Sign.B (Beutler), nepunc., bez označení výrobce, původní etue