Signatura "M.B." - blíže neurčeno
Investiční a poštovní banka - 5 let trvání 1992 - 1997 Pohled na histor.budovy, vročení, opis / logo IPB Sign., Punc.999, Ag 40 mm, 28.94 g
Oppl Vladimír, 1953 -
Znamení zvěrokruhu - Býk - Taurus b.l. (2005) Býk ve čtverci, opis / zvěrokruh, Punc.999, Ag 34 mm, 16 g, Mor.str.214_orig.kasple + certifikát + etue
Pichl I.B., 1850 - 1923 ( ražebna v Praze )
B.Smetana - Prodaná nevěsta ve Vídni, 1.-8.VI.1892 Hlava zleva ve věnci, Národní divadlo, opis / Jeník a Mařenka, slunce, krajina, opis, Sign., Sn 45 mm
Provazník František Xaver
Československá myslivecká jednota - výstava psů v Praze 1933 Hlava jelínka zprava, znak, opis / Diana se psem, opis Bronz 52.5 mm_R!
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlo Ferdinandova universita - 500.výročí založení, 1348 - 1848#Br Pražský pomník císaře Karla IV., latinský opis / 5řádk.nápis ve věnci, Sign., Bronz 52 mm, MZČ.150/7, Ma.7, Do.4877_dr.hr., dr.rysky
Položení zákl. kamene Národního divadla, 16.5.1868#Sn Průčelí divadla / ve věnci šestiřádkový nápis, Sign., Sn 34 mm, MZČ.150/55_tém.
Smolík V.R. a Goldschmid J.
Zemědělská rada pro království České - Uznání zásluh#Br Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., Bronz 56 mm
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Jednostranná plaketa - Vltava a Praha, b.l. (1902) Alegorické postavy, v pozadí náznak panoráma Prahy, 4-řádkový nápis, Sign., Postř.bronz 58x72 mm
Šantrůček Václav, 1866 - 1931
B.Smetana - odhalení poprsí v Národním divadle, 1894 Poprsí zleva, opis / vavřínové snítky, nápis a opis, Sign., Bronz 50 mm
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Mikuláš Aleš - 60.narozenin mistra vděčně vzpomíná mládež česká 1852 - 1912, Poprsí prava, opis / stojící děvče s květinou zleva, opis Sign., Nepunc., Ag 50 mm, MZČ.222/8
Medaile ke vzniku Československé republiky, 28.X.1928 (1919) 4 postavy shazují rakouský znak do Vltavy, opis / klečící postavy pod státním znakem, nápis, opis, Sign., Bronz 50 mm MZČ.222/40, Boh.131b
III. vítězi v armádních závodech, 1923 Postava vojáka s puškou a granátem, opis / státní znak, opis Sign., Bronz 55 mm, Boh.111c, nákl.365 ks
Šindelář Lumír, 1925 -
Arcibiskupství Olomoucké - 1100 let smrti sv.Metoděje#Br Cyril a Metoděj čelně, latinský opis / Madona s dítětem, latinský opis, Sign., Bronz 70 mm, Bur.190
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Zeměděl. rada pro Království České - Za zásluhy o zemědělství, b.l. Korunovaný český lev, dvojitý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42 mm, 23.9 g
Španiel Otakar, 1881 - 1955
S.K.Slavia - jednostranná plaketa, b.l. Klečící sportovec s klubovou vlajkou, opis, vyr.1893 - 1923 / vyryto věnování 8.-9.9.1923, Sign., Bronz 78 mm
Aero Vodochody - podniková pamětní medaile, b.l. Viktorie s vavřínovou snítkou, letadlo, automobil, nápis / nápis, vavřín.snítky, Sign., Bronz 50 mm _na hr. nápis: 1000 mil československých 9.-10.června 1934
Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 Poprsí zleva, opis, Bronz 52 mm_jednostr. R!
Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 Poprsí zleva, opis, Sign., Punc. Ag odznak 21 mm _orig.papír.pouzrdo s jehlou R!
50.výročí položení zákl.kamene Národního divadla 1918#Zn Muž a lípa v české krajině, nápisy / v mezikruží slavno průvod vezoucí kámen, nápis, Sign., Zn 75 mm
Mistr Jan Hus - Mánes svým členům na rok 1919 Poprsí zleva, nápis / 2 postavy u hořícího kalichu na knize Sign., Zn plaketa 48x60 mm