Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, pěkná patina, původní válečná stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230d, VM1.5-X-F, bronz se stopami postříbření, původní stuha R!
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc."A", dr.hr., rysky, nepůvodní stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc."A", původní stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, nepůvodní stuha
Bronzová medaile za statečnost - var. světlý bronz, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, nepův. stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.232c, VM1.5-XI-B, Nesign., náhradní kov - bronzově pokovený zinek, původní stuha
Pam.medaile na válku proti Dánsku 1864, Marko.359a, VM1.25a, bronz, rakouský typ s nápisem na hraně, přiložena původní stuha od služebního kříže
Hasičská a záchranářská medaile za 25 let služby, VM.36a, Marko.333, dr.hr., rysky, vybledlá pův.stuha
2/2/2
Hasičská a záchranářská medaile za 25 let služby, VM.36a, Marko.333, zlacený bronz, původní stuha
Hasičská a záchranářská medaile za 25 let služby, VM.36a, Marko.333, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Tyrolská stříbrná pamětní medaile 1848, Marko.358, VM1.23a, Sign.Lange, Nepunc., nep.hr., nep.rysky, krásná patina, bez stuhy
Pražský záchranný sbor - II.typ - stříbrná medaile, Marko.360b, VM.51-II, Nepunc. (1860-66), s válcovitým ouškem a závěsným kruhem, krásná patina, bez stuhy
Pražský záchranný sbor - I.typ - bronzová medaile, Marko.361a, VM.51-I, s elipsovitým ouškem, bez stuhy, krásná patina
Pražský záchranný sbor - II.typ - bronzová medaile, Marko.361b, VM.51-II-A, po roce 1860, s válcovitým ouškem a závěsným kruhem, krásná patina, bez stuhy
Pražský záchranný sbor - II.typ - bronzová medaile ražená bez závěsu, jako Marko.361b, jako VM.51-II-A, patrně zkušební ražba z roku 1860 (!), krásná patina
Stříbrná pamětní medaile pro pražské ozbrojené sbory z roku 1866, VM1.27, Marko.362, dr.hr., vlas.rysky, pěkná zlatohnědá patina, krásná původní stuha R!
AR pamětní medaile pro pražské ozbrojené sbory 1866, Sign.Tautenhayn, VM1.27, Marko.362, původní stuha R!
1/1/2
Miniatura pamětní medaile pro pražské ozbrojené sbory z roku 1866, Nepunc.Ag, VM1.27, Marko.362, bez stuhy a závěsného kroužku, pěkná patina
Tyrolská stříbrná pam.medaile 1866, Sign.Tautenhayn, Marko.363, VM1.26a, dr.rysky, pěkná patina, pěkná původní stuha