Mára Jaromír, nar.1891
Gremium pražského obchodnictva - za zásluhy - Merkur nesoucí znak Prahy, opis / Pražský hrad ve věnci, nápis na stuze, Ag750, 60mm, 95.359g, nepůvodní etue
Gremium pražského obchodnictva - za zásluhy - Merkur nesoucí znak Prahy, opis / silueta Pražského hradu ve věnci, nápis na stuze, Ag750, 45mm, 47.094g, nep.hr.
Gremium pražského obchodnictva - Za zásluhy b.l. - Merkur nesoucí znak Prahy, opis / silueta Pražského hradu ve věnci, nápis na stuze, Sign., bronz 60 mm
Návrh Československého dukátu b.l. (1923) - svatý Václav na koni zleva, opis, Věstník NSČ.V.9.str.224, mědí pokovená slitina olova a cínu 152 mm RR!
Praha - mistrovství světa v kanadském hokeji 1933 - stojící hokejista, písmo / Pražský hrad ve věnci, znak Prahy, franc.nápis, Sign., bronz 60 mm, pův.etue
Mára Antonín a Pich Ivan Bojislav
Praha - Jubil.výstava obchodní a živnost.komory 1908- stojící postava, v pozadí pražské výstaviště/ dělník, Merkur a 11-řádk.nápis, Sign., měď 64x90 mm, téměř
Marschall Rudolf, 1873 - 1967
Wilhelm II. - medaile rakouské válečné pomoci 1914 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., patinovaný zinek 60 mm
0/1
Fr.V.Schönaich, generálplukovník, ministr války 1916 - poprsí zprava, nápisy / osmiřádkový nápis, Sign., lakovaný patinovaný zinek 60x72 mm
Fr.V.Schönaich - generálplukovník, ministr války 1916 - poprsí zprava, nápisy / osmiřádkový nápis, Sign., patinovaný zinek 60x72 mm
Mlynář Miroslav, 1938 -
ÚV Národní fronty - 50 let Československa 1968 - stylizovaná hlava zleva, opis / lipový věnec, nápis, Sign., patin. bronz 50 mm, etue, karta s věnováním
Neubauer Johann
Obchodní komora v Liberci b.l. (začátek 20.století) - dělník s kovadlinou, dole pohled na přístav / pohled na Liberec, v úseči nápis, patin. bronz 60 mm, téměř
Novák Václav, 1880 - 1917
Svatopluk Čech - prémie Umělecké besedy na rok 1910 - portrét zleva, dva akty, nápisy, Sign., slitina olova a cínu 240x98 mm, rys., dřevená podl. se závěsem R!
Novotný Albín, nar.1909
Plaketa na 600 let Karlovy university, 100 let povstání 1848 a 30 let rebubliky 1948, Sign., litý bronz 220x250 mm RR!
Oppl Vladimír, 1953 -
Mincovní město Kroměříž (1998) - pohled na město, znak, opis / revers oběhové dvacetikoruny, Sign., varianta puncování Ag999.9, 26mm, 10.3g, kapsle
Praga 1998 - mezinárodní výstava poštovních známek - hlava Merkura zleva, opis / emblém výstavy, opis, Sign.VO, Ag900, 31mm, 13.265g, kapsle, etue
50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag900, 50mm, 42g, kapsle, etue, poškozená karta
Rudolf II. - 25 let veletrhů Antik 1993/2018 - portrét mírně zprava, opis / Merkur, čtyři budovy, vročení, Sign., Ag999, 50mm, 40.432g, 50ks, etue RR!
Perl Karl, 1876 - 1965
Andreas Hofer - 100 let úmrtí 20.II.1810 (1910) - poprsí v klobouku zprava, opis / 6-řádkový nápis, Sign., patin.bronz 50 mm, nep.hr., nep.rysky, skvrnky
Peter Andrej a Čáka Ján
Příbram - 100 let nemocnice 1881/1981 - Aeskulapova hůl, vročení, dominanty města / nápis a městský znak na kříži, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Pospíšilová - Linhartová Jaroslava, 1942 - 2003
Bernard Bolzano - 100 let narození 1981 - hlava zleva a opis / lipové lístky a 6-řádkový latinský nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm