Vyznamenání za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-2, nečíslované_orig.stuha + stužka + dekret
0/0/0
Pamětní medaile FIDAC 1918 - 1919, VM.V.123-d ( kulové ouško) _orig.stuha
Čestný odznak krále Karla IV. - za budování brannosti VM.VIa-162a, DOK.19a_orig.spona + etue
0/-
Pam.medaile protifašistického odboje na Severní Moravě Zábřeh - Za obranu, Bronz 31.8 mm, VM.183_orig.stuha
Pamětní odznak odboj.skupiny "Masarykovy Lány" VM.192a_orig.stuha se štítkem
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný střelec, č.25422 (1951-1960), Kr.VI-24/III-4_šroubov.
Česká republika
Medaile k 70.výročí ukončení 2.svět.války 1945 - 2015 vydalo Ministerstvo obrany ČR_orig.stuha + orig.etue + uděl.dekret
Medaile ke 60.výročí ukončení 2.svět.války 1945 - 2005 vydalo Ministerstvo obrany ČR_orig.stuha + stužka s miniaturou + orig.etue + udělovací dekret
Libina - k 70.výr.ukončení 2.světové války 1945 - 2015 _orig.stuha + stužka + orig.etue
MO ČR - medaile za 10 let služby - zlatá _orig.stuha + stužka + orig.etue
MO ČR - medaile za 10 let služby - stříbrná _orig.stuha + stužka + orig.etue
MO ČR - medaile za 5 let služby - bronzová _orig.stuha + stužka + orig.etue
Československo - různé
ČSR - bronz.medaile pro oddávající starosty, z 50.let _stuha ve státních barvách tém.
ČSSR - bronz.medaile pro oddávající starosty_přívěsek + široká stuha
Lidové milice - 10 let - za zásluhy, červenobílá smalt.hvězda Sign.JB16 Jablonec n.N. - šroubov. + náprsní st. Za zásluhy
Olomouc - Lutín - škola protiletecké ochrany 1937 Kruhový msazný připánací odznak s kruhovitým páskem Mosaz 44 mm_připínací
Zasloužilý školský pracovník - připínací stříbrný odznak, Punc 900, Ag, Pulec.C25c_se stužkou
Belgie
Řád belgické koruny IV.třídy_orig.stuha se sponou
Řád Leopolda II. s korunou a ratolestí, 1.typ V.třída - rytířský stupeň_orig.stuha s meči
Řád Leopolda II. s korunou a ratolestí, 2.typ V.třída - rytířský stupeň_orig.stuha