Německo - III.říše
Medaile Za zim.tažení na Východě 1941-1942, Nesign., BB.500, Nimmergut.3850 (620), původní stuha
Odznak za zranění - typ 1939 - 2.stupeň - Nesign., postř. bronzový plech, BB.50, Nimmergut.3843 (575), ND.7.02.09.b2, se šroubem a želez.maticí, 15.959g R!
Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3846, černě lakovaný mosazný plech
Bojová spona ponorkových posádek - Sign."Schwerin- Berlin", BB.178, ND.7.09.10.a, Nimmergut.699, postříbřený tombak s vodorovnou sponou, 23.159g RR!
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 3.stupeň, Sign.Lauer, BB.293, Nimmergut.338, ND.6.06.03.c1
Polsko, republika, 1918 - 1939
Záslužný kříž RP (1923) - II.třída, WB.65b, BB.59, patrně Ag, původní stuha
Polsko, vyznamenání exilové vlády, 1939 - 1944
Záslužný kříž RP s meči (1942) - I.třída, pozdější provedení - patrně po roce 1945, podobný jako WB.81a, původní stuha
Polsko, republika, 1944 - 1989
Řád Polonia restituta 1944 - V.třída, WB.94e, původní stuha, původní etue
Záslužný kříž PRL s meči (1952) - III.třída, WB.112-2-c, původní stuha
Polsko, republika, 1989 -
Záslužný kříž RP - patrně vydání po roce 1989, zlacený a smaltovaný bronz 42x42 mm s mečíkovým závěsem, závěsným kruhem a původní stuhou
Rumunsko
Řád Rumunské koruny - typ II.a (1932) - V.stupeň - rytíř - civilní skupina, BB.296, Nimmergut.268/E, chybí středový medailon Rv., poškoz.smalty, bez stuhy
2/3/-
Rusko
Kříž Sv.Jiří za statečnost - pražské vydání - postř. bronz, původní stuha bez kolodky
Rusko, Mikuláš II., 1894 - 1917
Pamětní medaile na rusko-japonskou válku 1904 - 1905, OK.269, bronz 28 mm s původním ouškem a pozdější stuhou na mosazné kolodce
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Řád Velké vlastenec. války - 3.typ (1985) - II.třída, Herf.2.21.6, Planeta.94, číslovaný (1621748)
Řád Rudé hvězdy - IV.vydání (od 1940) - Herf.2.22.4, Planeta.96, smaltované Ag, číslovaný (2072599)
Ag medaile za pracovní hrdinství - 2.typ, Herf.3.1.2, Planeta.120, nečíslov., nepunc., částečně smaltovaná, dr.hr., patina
Medaile za vítězství nad Německem 1945, Herf.3.39, Planeta.190, původní stuha a průkaz na jméno "Paručuk Mastěj Michal" vydaný dne 7.9.1946
Srbsko
Petar I. - pam.kříž na srbsko-bulharskou válku 1913, BB.131, C-M.mcm.06.h, široké ouško, původní stuha
Thajsko
AR medaile za 15 let služby (založena 1883), BB.1, nepuncované stříbro, dr.hr., bez závěsu a stuhy
USA
Purpurové srdce, BB.79, Kerrigan.22b, současné provedení, sáček výrobce