Československo - odznaky vojenských specialistů
Miniatura odznaku za výtečné řízení útočných vozidel, Nesign., zlacený bronz 25x28 mm s jehlicí, podobný jako Bartko.1, podobný jako Krubl.tab.20
Československo - letecké dekorace
Polní pilot letec - typ 1923 - Sign.FP (Provazník) - číslo 2251, Ag 800, Krubl.tab.11/1 (text str.38), Bartko.3, S-P.35
Polní pozorovatel - typ 1923 - Nesign. - Nečíslov., Bartko.5, Krubl.tab.11/2 (text.str.38), S-P.118-119 (dublet - částečně postříbřený bronz)
Pilot II.třídy - typ 1954 - Sign. Zukov - čísl.1585, Bartko.16, Krubl.tab.13 (text str.39), S-P.181
Pilot III.třídy - typ 1954 - Sign. Zukov - čísl.2323, Bartko.17, Krubl.tab.13 (text str.39), S-P.185
Pilot bez třídy - typ 1954 - Sign. Zukov - čísl.0198, Bartko.18, Krubl.tab.13 (text.str.39), S-P.187
Palubní technik II.třídy - typ 1954 - Sign. Zukov - čísl."0809", Bartko.29, Krubl.tab.13 (text str.39), S-P.214-215, upínání šroubem, částečně setřené postř.
Pilot I.třídy - typ 1968 - Nesign. - číslo 0369, tři upínací patky, Bartko.33, Krubl.14/5 (str.40), S-P.272
LVA (Letecká vojenská akademie) - poslední ročník 1950/52 - Ag medaile k 60.výročí, nečitelné puncy na závěsu, stuha se zavíracím špendlíkem
Československo - odznaky výsadkového vojska
Pilot výsadkář - typ 1956 - Sign.Zukov - číslo 1945, Krubl.tab.22 (text.str.47), Bartko2.81, S-P.222
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Vzorný psovod - typ 1960, Bartko.26, Krubl.tab.31 (text str.61)
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník služeb, Ves.C30.Ca
Opasková spona generála ČSLA - patrně typ 1960
Soubor cca 200ks čepicových, límcových, výložkových a jiných vojenských odznaků a armádních knoflíků z doby ČSSR a ČSFR (1960 - 1993)
Československo - odznaky branných organizací
Svaz čs.důstojnictva - miniatur.odznaku, jako K-S.14, ale smaltované Ag 13x25 mm s jehlicí Sign.Pichl 900
Svaz čsl. důstojnictva - miniatura odznaku, jako K-S.14, Sign.Pichl, smalt. Ag900, 13x25 mm se šroubem
Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
2.čs.dobrovolecký pěší pluk b.l.(cca 1918), Nesign., barevně lakovaná mosaz v barvách plukovní standarty, 35x25 mm s původní jehlicí R!
53.dělostřelecký pluk - věnování standarty městem Josefovem 26.-27.X.1935, Nesign., mosazný plech 35x43 mm s původní jehlicí
303. dělostřelecký pluk ČSA, Sign.Pichl, bronzový odznak 16x23 mm s jehlicí, částečně setřené postř. R!
Terezín 1936 - věnování praporu Ženijnímu pluku - znak města, opevnění, opis / kotva ve věnci, opis, Sign.C.Kirschbaumová, bronz 60mm, velké hrany, rysky