Tuva
10 Kopějka 1934, KM.5_R!
5 Kopějka 1934, KM.4_R!
3 Kopějka 1934, KM.3_R!
2 Kopějka 1934, KM.2_R!
Kopějka 1934, KM.1_R!
Austrálie, George V., 1910 - 1936
Shilling 1927, KM.26
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
1 Dolar 2011 - kookaburra, 999, Ag 31.1 g_orig.kapsle
Cookovy ostrovy, Elizabeth II., 1952 -
50 Dolar 1990 Ag - XIV.mistrovství světa v kopané, KM.265
Niue
50 Dolar 1990 - mistrovství světa v kopané 1990, KM.47, Ag 38.20 g
Západní Samoa
10 Tala 1992 - mistrovství světa v kopané 1994, KM.89, Ag 31.86 g
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978 Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Ag 900, 40 mm, 29.69 g
Brno - pobočka ČNS
K.Zeman - 40 let pobočky, 1977 (Ag 70 mm) Znak města s prvky gotické výzdoby radnice, opis / Jošt a moravská orlice, opis, Punc., 142.5 g_RR!
Othová - 70.narozeniny předsedy pobočky Ing.arch.P.J.Haimanna, 2008 Uprostřed medailon s portrétem zleva, opis / kružítko, tužka, latin. opis, Sign., Pakfong 60 mm
Žeton k 167.aukci Brněnské pobočky, 2013 Replika 1/2 Tolaru Ferdinanda III. / Replika 1/2 Tolaru Leopolda I. Sign.JJ , Ag 36 mm, 9.07 g
České Budějovice - pobočka ČNS
Jarmila Malátová - 25 let pobočky, 1977#Ag Replika Av. tolaru Rudolfa II. / znak, vročení, opis, Sign., Punc., Matné Ag 900/1000, 42 mm, BK.7/1A_R!
Jarmila Malátová - 25 let pobočky, 1977#Ag Replika Av. tolaru Rudolfa II. / znak, vročení, opis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, BK.7/1B_R!
Hradec Králové - pobočka ČNS
M.Polívka - 10.výročí nálezu denárů, 1970 - 1980 Replika nalezeného denáru, vročení, opis / písmeno G ve štítu, opis, Klipa Ag 25x25 mm, 6.1 g, BK.14/4
Olomouc - pobočka ČNS
P.Kudela, M.Kožuch - sousoší kašny Tritonů, 1999 Kašna, opis v ozd.rámečku / 5řádk.nápis v ozd.rámečku Sign.KUDELA/KO, Punc.925/1000, Ah ovál 45x70 mm, 131.95 g _raženo pouze 20 ks, číslo 14_R!
Pardubice - pobočka ČNS
I.sjezd numismatiků Východních Čech, 1957 Znak Pardubic, nápis a opis / znaky Pernštejnů, opis, ( replika dukátu ), Ag 900/1000, 22 mm, 3.9 g, BK.31/4
Plzeň - pobočka ČNS
J.Harcuba - Přemysl Otakar II., 1253 - 1278, 1978 Korunovaná hlava zpředu, opis / replika pečeti ve dvojím opisu, Sign., Ag 750, 40 mm, 29.76 g, BK.32/6