NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77a, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z matového bronzu
Střelecká župa Tyršova - Za zásluhy 1908 - 1938, Nesign., zeleně smaltovaný kříž s mečem a středovým medailonem, VM.neuvádí, bez stuhy R!
Československá obec střelecká - přebornice žen 1931 - 1932, VM.neuvádí, zlacená bronzová medaile 32 mm s původní vybledlou zelenou stuhou, etue
1/1/2
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113
FIDAC - pamětní medaile 1918 - 1919, VM.123c, nesign. pražské vydání (Pichlovo), původní etue signovaná V.Piroutek-Stejnokroje-Praha
FIDAC - pamětní medaile 1918 - 1919, VM.123c, nesign. pražské vydání (Pichlovo)
Stalin - pamětní odznak partyzánské brigády, VM.135, Nesign., zlacená a smaltovaná bronzová hvězda 45 mm s kovovým závěsným ráhnem, poškozený smalt
1-
Diplom. odznak Karla IV. - čestný stupeň - 1.třída s mečíkovým závěsem, II.vydání z let 1945 - 1948, VM.159-IV-a-1, DOK.14.a1
Diplom. odznak Karla IV. - čestný stupeň - 2.třída bez mečíkového závěsu, 1945 - 1948, zlacený bronz, stříbrná hlava, VM.159-IV-b-2, DOK.14.b2, malá stužka
Karel IV. - stříbrný odznak za budování brannosti, postř.bronz, VM.162b, DOK.19b
Čsl.obec dobrovolecká - pamět.kříž 1939/1945, VM.167, původní etue signovaná V.Piroutek-Praha
Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu, VM.179b
Barikádník Praha XI. (Žižkov) - pamět.odznak, VM.186
Strašnice - Stará škola - Bojovníci barikád - pamětní medaile, VM.187, stužka, etue
Šumava II. - pamět. medaile odbojové skupiny, VM.200, číslovaná (1576), hrany, bez stuhy
Československo - odznaky vojenských učilišť
Intendantní učiliště - typ 1955 - číslo 169, Bartko.18, Krubl.tab.7a/4 (str.35), výroba ZUKOV
Vojenské letecké učiliště - čísl.1420 - Sign.Zukov, Krubl.tab.7 (text.str.33), Bartko.19, S-P.241
Pěchotní učiliště - číslo 6904, Sign.Zukov-Praha, Krubl.tab.7a (text str.34), Bartko.21
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný spojař - typ 1951 - číslo 19048, Bartko.9, Krubl.tab.24/11 (text str.48)
Vzorný řidič - typ 1951 - číslo 08742, Bartko.15, Krubl.tab.24/10 (text str.48), část. setřené pokovení