Řád Vítězného února, VM.58, číslovaný (60), nepuncované zlacené stříbro, stužka, původní etue
Řád Vítězného února, VM.58, číslovaný (913), puncov. zlacené stříbro, malá stužka, původní etue
Laureát stát. ceny Klementa Gottwalda, VM.60, č.1040, dvě stužky v původní etui, dekret "Prof.MUDr.Jitce Kobilkové a MUDr.Jánovi Sirackému", uděl. 29.4.1988
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, malá stužka s miniaturou
NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77b, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z lesklého bronzu, malá stužka s lipovým lístkem, původní etue
Sdružení italských legionářů - velká bronzová medaile na 10.výročí smrti ppk.Jiřího Jelínka, 55mm, Sign. V.Šidlík 1929, etue
SPB - účastníku protiválečné vzpoury 1918, VM.115, malá stužka, etue
Pamětní medaile k 10.výročí republiky 1928, VM.117b, Sign.Plastika-Praha, 5-řádkový nápis na reversu, zlacený bronz 28mm, původní stuha, etue
Tyršova pamětní medaile pro příslušníky ČSA, VM.118, zavěšeno na československé vlajce s ráhnem, etue
FIDAC - pamětní medaile 1918-19, VM.123b, Nesign., první pražské vydání
FIDAC - pamětní medaile 1918-19, VM.123b, Nesign., první pražské vydání, malá stužka, dekret číslo 3732 "svobodník v záloze Antonín Váňa", uděleno 17.9.1937
FIDAC - pamětní medaile 1918-19, VM.123c, Nesign., pražské vydání (Pichlovo), malá stužka, dekret č.3380 na jméno "Josef Kyrych", uděleno 17.9.1937, podlepeno
FIDAC - pamětní medaile 1918-19, VM.123c, Nesign., pražské vydání (Pichlovo)
Partyzán pomocník - odznak ve tvaru hvězdy, VM.124
I.partyzán.brigáda Jana Žižky - pam.odznak, VM.127b, bronzový plech, opravená jehlice
Junácký kříž Za vlast - zlatý - 1.třída, VM.165-A
Čsl.obec dobrovolecká - pamět.kříž 1939/1945, VM.167
Čsl.obec dobrovolecká - pamět.kříž 1939/1945, VM.167, dekret číslo 1837 na jméno "plk. František Záhorský", uděleno 5.5.1946
Akademická legie - bronzový pamětní kříž, VM.168, číslo 4 (vydáno pouze 100 ks)
Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu, VM.179b, etue