Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
20 Sen, rok 18 (= 1885), Y.24, 5.388g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Japonsko - epocha Taisho, 1912 - 1926
50 Sen, rok 5 (= 1916), Y.37.2, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Japonsko, císař Hirohito, epocha Showa, 1926 - 1989
1000 Yen, rok 39 (= 1964) - LOH Tokyo, KM.80, 19.758g, nep.hr., dr.rysky
Portugalská Indie, Luiz I., 1861 - 1889
Rupie 1881, KM.12, 11.588g, dr.hr., dr.rysky, patina
Tibet
Ga-den Tangka (1929 - 1930), minc. Dode, Y.F13.10, 4.815g, nep.nedor., pěkná patina
Ga-den Tangka (cca 1920), minc. Ser-Khang, Y.G13.9, 4.873g, nep.nedor., pěkná patina
10 Srang (1949-1952), exilová ražba, Y.29a, 16.952g, nedor., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
3 Srang 1936, minc. Tapchi, Y.26, 11.912g, nep.nedor., pěkná patina
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
30 Dolar 1992 - kookaburra - inverzní Proof - lesklý relief na matovém pozadí, 100mm, 1000g, KM.181 (raženo pouze 1000 ks), kapsle RR!
Německá Nová Guinea, Wilhelm II., 1888 - 1918
5 Marka 1894 A, KM.7 (pouze 19.000 ks), 27.675g, nep.hr., dr.rysky, patina RR!
Německá Nová Guinea, Vilhelm II., 1888 - 1918
2 Marka 1894 A, KM.6 (pouze 13.000 ks), 11.276g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, původní stuha, krásná původní etue firmy Rothe & Neffe-Wien
Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371a, VM.2/8-1869-C, původní trojúhelníková stuha
1/1/2
Tyrolská stříbrná pamětní medaile 1866, Marko.363, VM1.26a, bez stuhy, dr.hr., rysky
Jubilejní občanská pamětní medaile 1898, Marko.397a, VM1.33, původní stuha
Neoficiál.pam.medaile 1899 - na odhalení pomníku polního maršála arcivév. Albrechta, Nesign., zlacený bronz 33 mm s původním ouškem a stužkou, patina
Neoficiál.pam.medaile 1908 - na jubilejní průvod ve Vídni, Sign.Heu, zlac.bronz 34 mm s původní ouškem a malou stužkou, Marko.409a, nep.vady razidla
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., bez stuhy, dr.hr., dr.rysky
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky pěchoty
28.pěší pluk - "Pražské děti", smaltovaný bronz 25 mm s patkou do klopy, poškozený smalt, skvrny v reversu
1-
28.pěší pluk - "Pražské děti", smaltovaný bronz 22 mm s patkou do klopy, poškozený smalt