Kroměříž - pobočka ČNS
Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., bronz 50mm, 61.951g, Fou.16b, etue
Mladá Boleslav - pobočka ČNS
Knobloch - Kosmonosy / sochař Josef Jelínek 2000 - zámek, nápis / histor. budovy a socha, písmo, Sign., Ag999, 34mm, 16.0g, kapsle, etue, Fou.A21/4, 300ks
Knobloch - Kosmonosy - 80 let městských práv 1993 - městský znak, opis / Kosmonoská Loreta, opis, Sign., postříbřený bronz 42mm, Fou.21/2a, 450ks, původ.etue
Humprecht Jan Černín / zámek Humprecht Sobotka 2019 - portrét čelně, opis / zámek, opis a nápis, Sign. Knobloch/Houf, patin.Ag999, 50mm, 56.962g, 50ks, etue
Humprecht Jan Černín / zámek Humprecht Sobotka 2019 - portrét čelně, opis / zámek, opis a nápis, Sign. Knobloch/Houf, patin. bronz 50mm, 55.258g, 50ks, etue
Opava - pobočka ČNS
Pátý sjezd numismatiků Slezska a Sev. Moravy 1960 - slezská orlice, tři mince / štít s nápisem a opis, Sign. Šlosar, bronz 31 mm, BK.5 (pouze 100 ks) R!
Šlosar - 9.numismatické dny Slezska a Sev.Moravy 1964 - medaile na dlani levé ruky, opis / pohled na město, nápis, Sign., patin.bronz 30 mm, BK.8 (160 ks) R!
Příbram - pobočka ČNS
Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak a opis / moderní a staré město, opis, Sign., Punc., 35mm, 17.684g, BK.35/3, patina
Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak, opis/ moderní a staré město, opis, Sign., postříbřený bronz 35 mm, BK.3a, patina
Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Ag900, 36mm, 25.532g, FM.7, nep.hr.
Tábor - pobočka ČNS
Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 - Jan Hus na hranici, nápis a opisy / měst.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 42.506g, FM.3, patina
Babka Karel, 1880 - 1953
Pohled na Pražský hrad, nápis, Sign., jednostranný postř. bronz 94x82 mm, v reversu udělení výpravě čsl.olympioniků 29.2.1952 od praž. primátora, etue
František Palacký - Kroměřížský sněm b.l.(1948) - postava mírně zleva, opis / sněmovní síň v Kroměříži, vavříny, nápis, Sign., patinovaný hliník 60 mm
Bortlík Petr, nar. 1925
Otokar Březina, básník b.l. - portrét zleva, opis / 6-řádkový nápis, otevřená kniha a lipové snítky, Sign., lakovaný patinovaný bronz 40 mm R!
František Halas, básník b.l. - portrét zleva, opis, Sign., patinovaná měď 40mm RR!
Jakub Deml, básník 2005 - portrét zprava, opis, Sign., patinovaná měď 40mm, pouze 13ks RR!
Brůha Jaroslav, 1889 - 1976
Závody Československé obce sokolské b.l. - sedící sokol, opis / tři sportovci v antickém sále, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Ministerstvo zemědělství ČSR - Za zásluhy (1922) - státní znak, dobytek, pluh a opis / alegorie, nápis, Sign., Punc., patinovaný bronz 50mm, skvrnka, rys.
ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše 1932, Sign., patinov. bronz 42mm, 29.583g, skvrny, patina, obal s nápisem "Národní Tyršovy hry 1932"
Buchheim Johann, 1623 - 1683
Medaile na životní moudrost b.l. - Kristus jako král na globu, opis / symboly Víry, Lásky a Naděje, opis, Sign.IB, Ag 38mm, 16.180g, dr.hr., dr.rysky, pat. R!