IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70, původní stuha
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postříbřený bronz, původní stuha
Diplomový odznak Karla IV. - důst. stupeň - 1.třída s mečíkovým závěsem, I.vydání z let 1934 - 1938, VM.74-II-a-1, DOK.A.3a1
Diplomový odznak Karla IV. - důst. stupeň - 2.třída bez mečík. závěsu, I.vydání, VM.74-II-b-2, DOK.3.b2, původní etue
Národní garda - za věrné služby 1918 - 1919, VM.76-B, DOK.6b, původní stuha s hvězdičkou
NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77b, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z lesklého bronzu, původní stuha
4.stř.pluk Prokopa Velikého - pamětní medaile, VM.86, zkrácená původní stuha
7.stř.pluk Tatranský - pamětní medaile, VM.89
21.stř.pluk Terronský - pamětní medaile, VM.103, na stuze špendlíková miniatura
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113, původní stuha
SPB - Účastníku protiválečné vzpoury 1918, VM.115, původní stuha, dr.hr.
FIDAC - pamětní medaile bez letopočtu, VM.123a2, Nesign., francouzské vydání, původní stuha a stužka
Partyz.brigáda Mistra Jana Husi - pam.odznak, VM.142, chybí upínací patky, přiletována nepůvodní jehlice
Diplom. odznak Karla IV. - čestný stupeň - 1.třída s mečíkovým závěsem, II.vydání z let 1945 - 1948, VM.159-IV-a-1, DOK.14.a1, původní stuha
Diplom. odznak Karla IV. - čestný stupeň - 1.třída bez mečíkového závěsu, II.vydání z let 1945 - 1948, zlac.bronz, zlac.hlava, VM.159-IV-a-2, DOK.14.a2
Karel IV.- med. za věrnost a branné zásluhy, VM.161b, DOK.16b, II.stupeň, postříbřený bronz, poškoz. stuha
1/1/2
Karel IV.- zl.odznak za budování brannosti, VM.162a, DOK.B.19a
1.revoluční pluk NSG - pamětní medaile, VM.163, původní stuha se štítkem "5.-9.V.1945"
Rota paní Hany Benešové - pamětní odznak - číslo 68, VN.164a, DOK.B.18a
Čsl.obec dobrovolecká - pamět.kříž 1939/1945, VM.167, původní stuha a stužka