Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
50 Sen, rok 4 (= 1871), Y.4, 12.487g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Japonsko, císař Hirohito, epocha Showa, 1926 - 1989
1000 Yen, rok 39 (= 1964) - LOH Tokyo, KM.80, patina
Palestina, britské mandátní území, 1922 - 1948
100 Mils 1935, KM.7, 11.701g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Straits Setlements, Victoria, 1837 - 1901
1/4 Cent 1845, KM.1, 2.141g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Straits Setlements, Edward VII., 1901 - 1910
Dolar 1904, KM.25, 26.769g, dr.hr., dr.rysky, patina
Austrálie, George V., 1910 - 1936
Florin 1927 - parlament, KM.31, 11.314g, hr., dr.rysky, patina
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
Crown 1937, KM.34, 28.266g, hr., rysky, patina
Hawaii, Kalakaua, 1874 - 1891
Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník), 26.543g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
1/4 Dollar 1883, KM.5 (jediný ročník), 6.144g, nep.hr., dr.rysky, tmavá patina R!
Rakousko, František II., 1792 - 1835
Armádní dělový kříž, VM.2-B, bez závěsu a stuhy
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136j, VM2.5-C-6, postříbřený bronz, původní válečná stuha s meči, nep.poškozený smalt v reversu
Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-D-1, zlacený bronz, Sign.W.Kunz, vydání po roce 1914, původní válečná stuha, nepův.etue (od Signum Laudis)
1/1/2
Zlatý zásl.kříž bez koruny, Marko.139d, VM2.6-C-7, z let 1914 - 1916, zlacený bronz, plastická písmena, Sign.Wilhelm Kunc-Vídeň, válečná stuha, původní etue
Železný záslužný kříž s korunou (Fe) - Marko.142a, VM.2-7-B, nepůvodní válečná stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, nepůvodní válečná stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, původní válečná stuha
Válečný kříž za občanské zásluhy, II.třída, VM.15/2, Marko.152, puncované pozlacené Ag, Sign.BSW (Brüder Schneider-Wien)
1-
Služební kříž za 25 let - typ 1849, Marko.365a, VM.2-8-1849-A, původní stuha, téměř
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, na stuze od pamět.válečné medaile 1914-1918, meče na stuze
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, nepůvodní stuha