Čína - provincie Kuang-tung
50 Cent b.l.(1890 - 1908), Y.202, 13.402g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
20 Cent b.l. (1890-1908), Y.201, 5.337g, hr., nep.rysky, patina
20 Cent b.l.(1890 - 1908), Y.201, 5.338g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Cent, rok 9 (= 1920), Y.423, 5.360g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Cent, rok 9 (= 1920), Y.423, 5.410g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
10 Cent b.l.(1890 - 1900), Y.200, 2.688g, nep.hr., nep.rysky, patina
5 Cent, rok 8 (= 1919), KM.420, 2.579g, nep.hr., nep.rysky, skvrny, patina, téměř
10 Cash b.l.(1900 - 1906), Y.193, 7.350g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
1 Cent, rok 5 (= 1916), mosaz, Y.417a, 6.385g, hr., dr.rysky, skvrnky, patina
Čína - Mandžuské provincie
20 Cent (cca 1911), Y.213a - chyboražba PROVIENCES, 4.916g, nep.nedor., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
20 Cent (cca 1912), Y.213a.6 - chyboražba PROVIENCES, 5.034g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Čína - provincie Pei Yang / Chilli
Dolar, rok 24 (= 1898), Y.65.2, 26.940g, hr., dr.rysky, pěkná patina RR!
Dolar, rok 29 (= 1903), Y.73, 26.739g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Dolar, rok 29 (= 1903), Y.73, 26.623g, dr.hr., dr.rysky, patina
Francouzská Indočína
Piastr 1922 H, Birmingham, KM.5a.3, 26.991g, dr.hr., dr.rysky
Piastr 1922 H, Birmingham, KM.5a.3, 26.900g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Piastr 1925 A, KM.5a.1, 26.997g, nep.hr., nep.rysky
Indie - Britská východoindická společnost
Rupie 1840 - Sign."S", KM.457.5, 11.606g, nep.hr., dr.rysky, patina R!
Indie, Victoria, 1837 - 1901
Rupie 1887, KM.492, 11.537g, dr.hr., dr.rysky, patina
Indie, Edward VII., 1901 - 1910
Rupie 1907, KM.508, 11.587g, nep.hr., nep.rysky, patina