Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Medaile za první zranění, VM.43-b, Marko.420, Sign., W-A 1918 (Winter-Adler-Wien), skvrny, původní stuha
Medaile za čtvrté zranění, VM.43-e, Marko.423, Sign.HMA (Hauptmünzamt), původní stuha
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky armád a skupin
2.armáda - Zimní tažení v Karpatech 1914 - 1915, Sign.Gurschner, postříbřený bronzový plech 40x23 mm se zavíracím špendlíkem
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky pěchoty
28.pěší pluk - "Pražské děti", smaltovaný bronz 25 mm s patkou do klopy, poškozený smalt, skvrny v reversu
1-
28.pěší pluk - "Pražské děti", smaltovaný bronz 22 mm s patkou do klopy, poškozený smalt
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Veteránský říšský spolek - honosný smaltov. bronzový odznak 61x75 mm s upínací patkou, výrobce Josef Zimbler-Wien R!
Medaile Jana Žižky z Trocnova - II.stupeň, VM.3-A, číslo 84, široká stuha s hvězdou, neudělená medaile darov. na památku (v průkazce je dopsaná tužkou) RR!
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-A, I.vydání (1918 - 1920), původní stuha s ráhnem, malá stužka, nepůvodní etue
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-A, I.vydání (1918 - 1920), nepůvodní závěsný kruh, nová stuha, nová etue
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.vydání (1918 - 1920), na stuze lipová ratolest a hvězdička
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-D, I.vydání (1918-1920), na stuze tři lipové ratolesti, malá stužka
Čs.revoluční medaile (světlý těžký kov), VM.6-B-7-9, II.vydání (1920 - 1938) se signaturou medailera, na stuze štítky "DOSS ALTO" a "33"
Československá medaile Vítězství, VM.7-A, Laslo.23, Sign.O.Španiel, tmavý kov, dekret č.1393ž na jméno "Václav Dittrich", uděleno 11.1.1930
Československý válečný kříž 1939, VM.11-A, londýnské vydání 1940-1941, na stuze dvě lipové ratolesti, původní etue
Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945
Československý válečný kříž 1939, VM.11-C, 2.pražské vydání z let 1945 - 1946, bez stuhy
Československý válečný kříž 1939, VM.11-D, 3.pražské vydání z let 1946-1948, malá stužka, původní etue, skvrny
Československý válečný kříž 1939, VM.11-D, 3.pražské vydání z let 1946-1948, stuha s lipovou ratolestí, malá stužka s lipovou ratolestí, původní etue
Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-A-1, londýnské vydání z let 1940 - 1941, slovenský nápis, původní etue
Stříbrná vojenská medaile Za zásluhy - londýnské vyd. VM.13-I-A, Nepunc. Ag, stužka s hvězdičkou, původní etue Spink, legitimace "plk.pěch. Koreš Josef 1944"