Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile Všesvazová zemědělská výstava 1956 - 1958 Ag 32 mm, Nepuncov., matice znač."Monětnyj dvor"_šroubov.závěs
Medaile Všesvazová zemědělská výstava 1956 - 1958 Ag 26 mm, Nepuncov., matice znač."Monětnyj dvor"_šroubov.závěs
Odznak třídního specialisty - "1", "2", "3", "M" - pro seržanty a mužstvo všech vojsk, 2 ks znač.MMD, na matici znač. "Moskevskij Monetnyj Dvor"_celk.4 ks šroubovací
Ukrajina
Pamětní medaile Obránce vlasti (založ.1999), udělována válečným veteránům, Mosaz_orig.stuha
0/0/0
Pamětní medaile Obránce vlasti (založ.1999), Mosaz udělovací průkaz na jméno_orig.stuha
Odznak za 50 let osvobození Ukrajiny, smaltovaný udělovací průkaz na jméno_připínací
Makedonie, Pella, 2.stol.př.Kr.
AE 20 mm, Hlava Atény zprava / býk doprava, SG.1446
Makedonie, Pydna, 389 - 379 př.Kr.
AE 15 mm, hlava Herakla zprava / stojící orel zprava, S.1453A
Thrakia, Lysimachos, 323 - 281 př. Kr.
AE 23 mm, hlava Demetera zprava / stojící Niké zleva, SG.1621
Pontos, Amisos, 2. stol.př.Kr.
AE 29 mm, Hlava Atény vpravo / Perseus s hlavou Medusy SG.3637
2/3
Mysia, Parion, kolem roku 350 - 300 př.Kr.
AE 22 mm, Hlava Meduzy čelně / orel zprava, opis, S.3931
2/2-
Makedonie, Filip V., 221 - 179 př.Kr.
AE 21 mm, hlava zprava / nad a pod mečem řecký nápis, SG.6797pod.
-2/2
Makedonie, Perseus, 179 - 168 př.Kr.
AE 16 mm, hlava Persea zprava / orel zleva, SGI.6807
T.Annius Rufus, 144 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy / Jupiter na quadrize zprava Craw.221/1, Ves.1016
3/3
Julius Caesar, 49 př.Kr.
AR denár, Slon zašlapávající hada, nápis "CAESAR." / pontifikální náčiní, S.309, Crawford.443/1, Ves.1299 ražen v letech 49 - 48 př.Kr._RR!
Marcus Antonius, 43 př.Kr. - 30 př.Kr.
AR Denár, hlava M.Antonia zprava / hlava Caesara zprava Craw.488/2, Ves.1395
-2/2-
AR Quinar, hlava Victorie s podobou Fulvie / kráčející lev zprava Craw.489/6, Ves.1659
3/2-
P.Clodius Turrinus, 42 př.Kr.
AR Denár, Helios zprava / "P.CLODIVS.M.F.", měsíc a pět hvězd, S.0, Sydenham.115, Craw.494/21, Vesel.1405
3/2
L. Livineius Regulus, 42 př.Kr.
AR denár, hlava pretora zprava / Sella Curulis, nápis Craw.494/27, Syd.928, Ves.1409