Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-C-1, II.pražské vydání z let 1945 - 1947, původní stuha
Stříbrná vojenská medaile Za zásluhy - londýnské vydání, VM.13-I-A, Nepunc. Ag, stužka s hvězdičkou, etue firmy Spink, na spodní straně nálepka s popisem
Stříbrná vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, postříbřený bronz, VM.13-I-B, původní etue
Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, VM.13-II-B
Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-C, II.pražské vydání z let 1945 - 1947, původní etue
Hvězda řádu Bílého lva za vítězství, VM.15-II-B, II.třída, pražské vydání, výroba Karnet-Kyselý, Punc. Ag 900, stužka s miniaturou, původní etue
Řád Za svobodu Československa - III.třída - II.vydání z let 1947-1948, VM.18-III-B, původní stuha, dr.hr., dr.rysky
Druhý národní odboj - pamětní medaile, VM.20, původní stuha
Bachmačská pamětní medaile, VM.24, původní stuha
Řád 25.února - I.třída, VM.28-1, Puncov. Ag900, Sign.KK (Karnet a Kyselý), stužka s miniaturou, min. do klopy (Ag 900), původní etue s nalep.popisem
Řád 25.února - II.třída, VM.28-2, Punc. Ag900, Sign.KK (Karnet-Kyselý), stužka, klopová miniatura, původní etue
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný, původní stuha a stužka s miniaturou
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný, stužka s miniaturou, klopová miniatura, původní etue s nalepeným popisem
Řád Republiky ČSSR - typ 1977, VM.neuvádí, Pulec.C3b, číslovaný (735), puncované Ag925, Sign. Kremnica, stužka s kovovým páskem, původní etue s nalep.popisem
Řád Republiky ČSR, VM.31-1, čísl. (208), Sign. Zukov, Punc. Ag900, legitimace s udělením "Božena Machačová - Dostálová (ministryně), 7.5.1955"
Řád Práce ČSR, VM.32-1, číslovaný (1192), Punc. Ag900, Sign. Zukov, stužka, původní etue s nalepeným popisem, legitimace s udělením "Jan Seidl, 10.1.1959"
Řád Práce ČSSR, VM.32-2, číslovaný (4833), Zukov(?), punc. Ag900(?), malá stužka, původní etue
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, čísl. (23151), punc. Ag925, výroba Zukov, původní stuha
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (4297), punc. Ag925, Sign. Zukov, stužka, původ.etue