Opava - pobočka ČNS
Černaj - 50 let pobočky 1998 - znaky Slezka a Opavy, vročení, opis / replika mince Karla z Lichtenštejna, patinovaná mosaz 42x42 mm, FM.21A, pouze 60ks RR!
Černaj - 50 let pobočky 1998 - znaky Slezka a Opavy, vročení, opis / replika mince Karla z Lichtenštejna, patinovaná měď 42x42 mm, FM.21B, pouze 60ks RR!
Praha - pobočka ČNS
Vitanovský - 800 let korunovace Přemysla Ot. I. 1998, korun.poprsí zpředu, anděl, opis / replika brakteátu, opisy, Sign., Ag925, 20mm, 4.333g (15 ks), kapsle RR!
Vitanovský - 1000 let úmrtí Boleslava II. 1999 - hlava v přilbě zleva, orlice, opis / replika denáru, opisy, Sign., Ag925, 20mm, 4.464g, pouze 15ks RR!
Příbor - pobočka ČNS
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., patinovaný bronz 33 mm, 8.371g, BK.2B (20ks) RRR!
Alerám a Klimovič - 750 let města 2001 - znak města, český opis/ radnice, vročení, latinský opis, Nesign., zlacený bronz 50mm, 52.550g, FM.8A (pouze 10ks) RRR!
Příbram - pobočka ČNS
Milenium sv.Vojtěcha 997/1997 - chrám sv.Vojtěcha na Březových horách, znak, nápis / ratolest, písmo, Ag925, 37mm, 27.364g, FM.10, čís.145/200, dr.hr. R!
Kožuch - 100 let blatenských lokálek 1899/1999 - parní lokomotiva v nádraží Blatná, písmo / mapa trati a význ.budovy, opis, Sign., pat. Ag925, 50mm, 65.555g
Kožuch - 100 let blatenských lokálek 1899/1999 - parní lokomotiva v nádraží Blatná, písmo / mapa trati a významné budovy, opis, Sign., patinov.bronz 50 mm
Novotný - 100 let železn. Lochovice-Z.Třebáň 2001 - lokomotiva v nádraží, opis, vročení / mapka, znaky, opis, Sign., Ag925, 50mm, 67.688g, číslo 32/50
Vstupenka na 50.aukci 20.10.2002 - důlní vozík, tři opisy / příbramský zlatník, hornická známka, písmo, Ag925, 30mm, 25.200g, pouze 30ks RR!
Novotný - 100 let první el.dráhy Tábor-Bechyně 2003 - poprsí Fr.Křižíka mírně zleva, opis / el.vlak, znaky, písmo, Sign., Ag925, 50mm, 95.906g, číslo 29/50 RR!
Novotný - 130 let trati Zdice-Protivín 1875/2005 - Ing.Jan Muzika zleva, lokomotiva na mostě, opis / lokomotiva v nádraží písmo, Ag925, 50mm, 80.070g
Kožuch - 40 let pobočky 2006 - Zámek, Sebastopol, opis/dva havíři drží dva znaky, známka s důl.vozíkem, opis, Sign., patinovaný bronz 50mm, 47.087g RR!
Rakovník - numismatický kroužek
AE medaile na 25 let kroužku a úmrtí předsedy 2004 - znak, nápis a opis / 8-řádkový nápis, Nesign., Punc., patinov.bronz 35mm, 20.631g, raženo pouze 30ks RR!
Tábor - pobočka ČNS
Vančura - 20 let organizované numismatiky 1980 - mistr Jan Hus zprava, nápis a opis / znak Tábora, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.614g, BK.37/2
Teplice - pobočka ČNS
Kukrál - 15 let pobočky 1951/1966 - vřídlo, vavřínové snítky, opis / mince na podložce, Sign., klipa ze zeleného porcelánu 56x56 mm, BK.38/1, pouze 200ks R!
Vitanovský - 1250 let objevení pramenů 2012 - pastýř s prasaty, písmo / Salus, keltské mince, znak, písmo, Sign., patin. Ag925, 40mm, 30.817g, 100ks, etue RR!
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
Ústřední jednota lékařů československých b.l. - Lékařský dům, symboly vzdělání, mapa ČSR, opis / emblém jednoty, stuha, opis, Sign., patin.bronz 64 mm
Stojící svatý Václav, jezdci, monogram, b.l. (1929), Nesign., patinovaný jednostranný bronz 50 mm, téměř