Československo, období 1945 - 1992
Nesign. - všeobecná československá výstava 1991 Dominanty Prahy, 1791 - 1891 - 1991 / sjezdový palác, opis Punc.987, 25 mm, 6.95 g_R!
Česká Republika, 1993 -
10 Dukát - k 700.výr.narození Karla IV., 2016 Ryz.986, Au 34.909 g, náklad 19 ks_orig.kapsle + osvědčení
5 Dukát - k 700.výr.narození Karla IV., 2016 Ryz.986, Au 17.44 g, náklad 19 ks_orig.kapsle + osvědčení
Itálie
Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival porota velké prémiové ceny TV MIFED 1966 ŽEna s filmovým pásem, opis / 2řádk.nápis na vavřínové snítce. Punc.750, Au 44 mm, 43.86 g_orig.etue s věnováním J.Khunovi
Zlaté medaile vydané jihlavskou pobočkou ČNS
Vitanovský - 140 let narození Gustava Mahlera, 2000 Portrét zprava, notový zápis, opis / průčelí operních budov, opis Sign., Punc.986, 27 mm, 12.63 g, raženo pouze 36 ks_kapsle
Vitanovský - 35 let pobočky v Jihlavě 2004 Důl a havíři při práci / hornický medailon, mince, opis Sign., Punc.986, 27 mm, 11,77 g, raženo pouze 25 ks_kapsle
Čechy, Bojové, 2.stol.př.Kr.
AR mince typu Roseldorf I., koník doprava s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.91, Demb.1, 0.42 g_dr.st.kor. z 1/5 vyl.
-1/2-
AR mince typu Roseldorf II., koník doleva s tečkami / oblý hrbol, 9,5 mm, Kost.93, 97_u obou cca 1/2 mince 2 ks
1až1-
Keltové Windelikové (Jižní Němeko)
Ag Quinar, hlava zleva / kůň zleva, typ.Manching minc.Ingolstadt, 1.66 g, Kost.17, Keuner.24/598 - suberát
-2/2
Keltové v Podunají, 3.- 2. století př. Kr.
AR Tetradrachma, Hlava zprava / sedící Zeus zleva, stylizované písmo, monogram, Göbl.tab.44/579-3, Kost.916
AR Drachma - Hlava doprava /stylizov.sedící Zeus, typ Philippa III. silně barbarizující, Kost.939, Göbl.591/3_napr.stř.raž.
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AR Drachma, typ. Pferdefuss, vousatá hlava / koník zleva, 1.58 g, Kost.415_č.ned., dr.st.kor. R!
AR mince "Stradonického typu" - Barbarizovaná hlava doleva / koník doleva, M.Dessewffy - tab.XLVI/1152, Kost.88 8 mm, 0.40 g_R!
Euboia, Histiaia, 3.století př.Kr.
AR tetrobol, Nymfa Histiaia zprava / nymfa Histiaia sedící na přídi lodi, nápis, monogram, SG.2496var.
Attika, Atény, 96 - 95 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény v přilbě zprava / sova sedící na amfóře, nápis vlevo i vpravo, SG.2557pod., 16.53 g_R!
Paphlagonia, Sinope, 3.stol. př.Kr.
AE 19 mm, Hlava Dia zprava / stojící orel zleva na blesku, řecký nápis města, S.3711_č.exc.avers
C.Licinius F.Macer, 84. př.Kr.
AR denár, Hlava Apolóna Vejovise zleva, blesk / Minerva na quadrize, nápis "C.LICINIVS.L.F.MACER.", S.232, Crawford.354/1
Vespasianus, 69 - 79
AR Denár, Rv:"SALVS AVG", ražba z r.73, S.-, RIC.67
Domitianus, 81 - 96
AE Dupondius, Rv:"VIRTUTI.AVGVSTI. S.C.", stojící Virtus zprava, RIC.393, jako S.809, minc.Řím z let 90-91_dr.ned. pěkná patina
Traianus, 98 - 117
AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.COS.IIII.P.P.", kráčející Victoria zprava S.886pod._dr.škr. v rev.