Milán - katedrála - založena 1386
Broggi/Putinati - poprsí zakladatele zprava, opis / katedrála b.l. (1844), Sign., bronz 47mm, 47.155g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Olomouc-biskup., Karel III. Lotrinský, 1695 - 1710
Tolar 1705, S-V.575 (E/E), 28.007g, dr.vady mater., dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - Karlův most, Sv.Jan, andělé, opis / jazyk, 9-řádkový nápis, Sign.LANG, Ag 38mm, 17.516g, Don.4656, dr.hr.,dr.rys.
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Poprsí svatého Jana Nepomuckého zprava 1720 - opis a nápis / znak papeže Klementa XI., opis a nápis, Ag 44mm, 35.065g, Přib.559, dr.hr., dr.rys., patina
Salzburg-arcib., Matyáš Lang v.Wellenburg, 1519-1540
Batzen 1522, Zot.264, Pr.260, Sa.885, 2.910g, mírně exc., nedor., skvrnky
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1627 - Madona / sv.Rupert, Zot.1478, Pr.1201, KM.87, 28.320g, poškrábaný, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
Tolar 1669, Zot.1993, Pr.1653, KM.190, 28.035g, stopa po sponě, poškrábaný, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
1/2 Tolarová medaile 1769 - poprsí zprava, opis / nová městská brána, vročení, Sign.FM, 35mm, 13.929g, Zott.2965 (BR.4157), nep.rysky, pěkná patina R!
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Mazenkopf - medaile na 1200 let arcibiskupství 1782 - poprsí zprava, opis / chrám s 12 sloupy, opis a nápis Sign., Ag 33mm, 12.175g, H.4735, Zot.3190, nep.rysky
Stará Boleslav
Blahoslavení Jana Nepomuckého 1721, poprsí zprava, opis/ Staroboleslav. Paladium, opis, Sign.P.P.Werner, Ag 44mm, 29.287g, Don.4648, Přib.260, na hr."CHAURA"
Vídeň-arcibiskupství, Cristoph Migazzi, 1757 - 1803
Toda - AE pamětní medaile 1761 - poprsí zprava, opis/ personifikace Víry a Vzdělanosti, opis a nápis, Sign., 50mm, 46.678g, H.4761, dr.škr., pěkná patina
Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
24 Krejcar 1621, Sa.109 (revers podobný jako tolar Sa.tab.XIII./39), 5.742g, krajový střížek, nedor. RR!
Vratislav-biskup., Heinrich Foerster, 1853 - 1881
Radnitzky - medaile na 50.výročí kněž. svěcení 1875 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 21.521g, Sa.250, nep.hr., nep.rysky, tém. R!
Konvenční měna, údobí let 1848 - 1857
20 Krejcar 1852 A - hlava zprava, 4.330g, nep.hr., nep.rysky
20 Krejcar 1852 A - hlava zprava, 4.313g, krásná patina
20 Krejcar 1853 A - hlava zprava, 4.309g, nep.hr., nep.rysky
20 Krejcar 1853 A - hlava zprava, 4.302g, dr.hr., nep.rysky, téměř
20 Krejcar 1855 A - hlava zprava, 4.288g, nep.hr., nep.rysky
20 Krejcar 1855 B - hlava zprava, 4.320g, nep.hr., nep.rysky
20 Krejcar 1856 B - hlava zprava, 4.303g, nep.hr., nep.rysky, téměř