Konvoluty římských mincí
Diocletianus (radiates), Max. Herculius (radiates), Max. Galerius (folis), Constantius II. (AE3) 4ks
-/-
Konvolut 4ks bronzů: 1x Řím, 2x římské kolonie, 1x Byzanc, patina, celkem 4ks
Nero, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 12 (= 65/66), hlava Alexandrie zprava, SGI.633, K-G.14/88, RPC.5289, Dat.204, 11.869g, vady materiálu, pěkná patina
Nero a Divus Augustus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 13 (= 66/67), hlava Augusta zprava, opis, SGI.636, K-G.14/100, RPC.5294, Dat.184, 12.908g, exc., nepravidelný okraj, skvrny, patina
Traianus, Egypt, Alexandria
AE Drachma, 34mm, rok 16 (= 112/113), stojící Ares a Aténa, jako SGI.1096, K-G.27/451, Dat.806, 16.128g, vada materiálu na hraně, mírně kor., patina R!
3/2
Hadrianus, Syria, Antiochia ad Orontem
AE 28/25 mm, Rv: velké SC ve věnci, jako SGI.1238, McA.536a, 18.654g, v aversu kontramarka, patina
-2/2-
AE 18mm, Rv: velké SC ve věnci, zn."gama", SGI.1238, McA.538, 6.965g, patina
Antoninus Pius, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 15 (= 151/152), stojící Tyché zprava, podobná jako SGI.1512, K-G.35/525, Dat.2393, 13.811g, mírně exc., mírně nedor., patina
Gordianus III., Moesia Inferior, Markianopolis
AE 27mm, Rv: stojící Homonoia, opis, podobný jako SGI.3647, Varb.I.1897, mírně exc., kor., patina
3/3
Gordianus III., Thrakia, Hadrianopolis
AE 26mm, Rv: stoj. Asklépios zprava, opis, Varb.3732, podobný jako SGI.3652, 9.254g, nep.exc., nedor., pat.
AE 26mm, Rv: císař na koni zprava, opis, Varb.3783, pod. jako SGI.3652, 8.442g, mírně exc., nedor., pat.
AE 26mm, Rv: stojící Tyché zleva, opis, Varb.3869, podobný jako SGI.3652, 10.812g, nep.exc., nep.nedor., patina
Gordianus III., Bithynia, Nicaea
AE 19mm, Rv: tři legion.standarty a nápis, SGI.3671, podobný jako Ley1.188, 1.930g, nedor., patina
Gordianus III., Mesopotamia, Edessa
AE 30mm, Rv: městská bohyně zleva, opis, podob. jako SGI.3789, 13.692g, 30mm, exc., mírně kor., patina R!
Philippus I., Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 244/245), sedící orel zleva, jako SGI.3971, K-G.74/17, Dat.4938, För.952, 11.038g, mírně exc., pěkná patina
Diocletianus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 8 (= 291/292), stojící Elpis zleva, navíc palmová ratolest, podobná jako SGI.4786, podobná jako K-G.119/77, 6.832g, mírně kor., patina
Arabia Felix, Himyarité, 50 - 150 po Kr.
AR Quinar - miskovitý, hlava zprava, trojzubec / malá hlavička, opis v himyaritském písmu, SGI.5718, 1.139g, pěkná patina
Indie - Kašmír - Lohara, Sangrama Deva, 1003 - 1028
AE Statér, podobný jako MN.179, Zeno.33440, 5.738g, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
Indie - Maitrakas of Valabhi, cca 470 - 770
AR Drachma, Hlava zprava / trojzubec a opis, podobná jako MN.252-265, 2.015g, exc., nedor., pěkná patina
Indie, Indosásánovci v Gujaratu, cca 950 - 1050
AR Drachma (Gadhaiya paisa), podobný jako MN.419, Zeno.226544, 4.222g, nepravidelný okraj, pěkná patina