Hasičské medaile, plakety a odznaky
Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let založení sboru, budova zbrojnice, Nesign., zlacený mosazný plech 27x35 mm s jehlicí, patina
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Praha 1932 - jezdecké závody / hospodářská výstava, Sign.Hollmann, bronz.plech 45x36 mm s jehlicí, skvr.
Mladá Boleslav 1935 - SJ (Selská jízda) - sborové závody 30.6., Nesign., mosaz 30 mm se zav.špendlíkem
Poděbrady b.l. - upomínka na I.jezdecké závody, Nesign., postříbřený bronz 30 mm s upínáním do klopy
Odznaky
Československo 1935 - 50 let N.J.S. (Národní jednoty severočeské), Nesign., postř.bronz 25x25 mm s jehlicí
1-
Kly a okolí b.l. - Podpůrný a vzdělávací spolek, Nesign., postříbřený bronzový plech 45x39 mm se zavíracím špendlíkem
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 37x28 mm se zavíracím špendlíkem
Pivní známky
Kout na Šumavě, velkostatek a pivovar - 1/2 L.(litr), Likovský.179, mosaz 19 mm, na hraně 3 zářezy, patina
Kout na Šumavě, velkostatek a pivovar - 1 L.(litr), Likovský.181, mosaz 19 mm, na hraně 3 zářezy, patina
Kout na Šumavě, pivovar - 1 L.(litr), Likovský.183, číslo 278, mosaz 26mm, nedor., dr.rysky, pěkná pat.
Kout na Šumavě, pivovar - 1 L.(litr), Likovský.185, nečíslov., mosaz 26mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Porcelánové nouzovky
Schleiz - 50 Fenik 1922, hnědá, 19mm, Fra.156.1 - s datem narození 4.2.1685
Schleiz - 1 Marka 1922, hnědá, 22mm, Fra.159.1 - s datem narození 4.2.1685
Schleiz - 2 Marka 1922, hnědá, 26mm, Fra.162.1 - s datem narození 4.2.1685
Schleiz - 5 Marka 1922, hnědá, 32mm, Fra.165.1 - s datem narození 4.2.1685
Schleiz - 10 Marka 1922, hnědá, 37mm, Fra.168.1 - s datem narození 4.2.1685
Schleiz - 20 Marka 1922, hnědá, 40mm, Fra.171.1 - s datem narození 4.2.1685
Pražské reklamní a účelové známky
Král. Vinohrady - A.Pánkova jídelna - 1 oběd, Nesign., mosaz 22 mm
Sokolské medaile, medailky a plakety
Březa b.l. - Obec sokolská - vítěznému družstvu, Sign., patinovaný bronz 50 mm, dr.hr., téměř
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Jihlava 1919 - slet župy plukovníka Švece (?) 19.-20. VII., bronzový plech 25x39 mm se zavíracím špendlíkem