Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Medaile Armády ČR - za 5 let služby, F-Š.8c, původní stuha
Protektorát Čechy a Morava
Národní souručenství - členský odznak - jehlicový, Nesign., smaltovaný bronz 13x16 mm, VDN.str.25
Belgie
Leopold II. - záslužný civilní kříž - II.třídy, BB.95a, stuha za dlouholetou službu v administrativě, nepatrně poškozený smalt
Leopold II. - záslužný civilní kříž - III.třídy, BB.98, bez stuhy
Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie, VFR.II.c, BB.616, poškozený smalt
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c
Itálie - království
AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.93-94, Sign.S.Canevari-CM&, původní stuha
Německo - III.říše
Kartonový odznak sbírky ve prospěch válečného námoř. s vyobraz. lodi Graf Zeppelin, 36x39 mm, chybí spona
Německo - BRD
Spojka čtyř stužek (po roce 1945) - Záslužný kříž s meči, Medaile za zimní tažení na východě, Sportovní odznak, Rumunská medaile za tažení proti SSSR
USA
Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka
Velká Británie
RAF - čepicový odznak příslušníka vojenského letectva (cca 1940 - 1950), Nesign., zlacený bronz 40x43 mm se sponou
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš - blíže neurčený, exc., nedor., patina
-2/2-
Václav IV., 1378 - 1419
Pražský groš, Hán.XIV-XV (dodavatel uvádí XIV.e/1), Ve.III, 2.852g, exc., nedor., patina
Pražský groš, Hán.I-VII (dodavatel uvádí II.c/5), Ve.I-II, 2.991g, exc., nedor., skvrny, patina
Ladislav Pohrobek, 1453 - 1457
Peníz bez čtyřrázu, Rad.16, podobný jako Cn.62, 0.395g, nedor., patina
1-
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, 0.298g, vylomený okraj, nedor., pěkná patina
2
Vladislav II., 1471 - 1516
Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Aa, Peukert.1, Sm.2, 0.265g, zvlněný, nep.nedor., pěkná patina
Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Bb, Peukert.10, Sm.5, 0.406g, nep.zvlněný, nep.nedor., pěkná patina
Bílý peníz dvoustranný, exc., nedor., patina 2ks
Bílý peníz jednostranný, Cn6.A1, Peukert.38, 0.385g, nedor., exc., patina