Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53
Pamětní medaile 50 let KSČ 1921 - 1971, VM.56
Pamětní medaile na 30 let osvobození 1975, VM.59, dvě varianty - světlý a tmavý bronz 2ks
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči, etue
Medaile pro vítěze plukovních závodů, VM.119, Sign.Pichl, bronz. osmiúhelník se závěsem, bez stuhy
FIDAC - pamětní medaile 1918 - 1919, VM.123c, nesign. pražské vydání (Pichlovo)
I.partyzán.brigáda Jana Žižky - medaile k 30.výročí osvobození (1975), VM.131
I.partyzán.brigáda Jana Žižky - medaile k 30.výročí osvobození (1975), VM.131, bez stuhy
M.R.Štefánik - odznak partyzánské brigády, VM.141, Nesign., smaltovaný bronz 26 mm s jehlicí
Mnich - pam.odznak partyzánské skupiny - patrně 1985, VM.neuvádí, zlacený a smalt.bronz 15x20 mm s jehlicí
Svaz národní revoluce - členský odznak - se zavíracím špendlíkem, číslo 12249, VM.211b
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, stužka, původní etue
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, stužka
SPB (Svaz protifašist. bojovníků) - kříž Za věrnost 1939 - 1945, VM.213
Svaz protifašist.bojovníků - čestný odznak, VM.214
Svaz protifašist.bojovníků - čestný odznak ve tvaru pavézy s kovovým závěsným ramínkem, částečně smalt., VM.neuvádí
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - II.stupeň, lesklý bronz, skvrny, původní etue