Rakousko, Rak.republika, Německo, Maďarsko, Bulharsko
Spona 6ks vyznamenání, řetízek 6ks miniatur, spona 6ks malých stužek, 4x knoflíkové soubory stužek, Sign.Friedrich Sedlatzek-Berlin, vzácné, krásně
zach.
Řád sokola s meči - tokijské vydání, VM.4-I-A, mírně poškozené smalty, původní stuha
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.pražské vydání (1918 - 1920), světlý bronz, původní stuha
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-A, II.vydání (1920-1938), tmavý bronz, kulovité ouško, na stuze štítky "3", "ZBOROV", "BACHMAČ" a "SIBIŘ"
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-B, II.vydání (1920-1938), tmavý bronz 37.5mm, kulovité ouško, na stuze lipový lístek za kolektivní pochvalu
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938)
1/1/2
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), původní stuha
Čs.revol.medaile - světlá, lehká, Sign., VM.6-B, II.pražské vydání (1920-1938), původní stuha
Čs.revol.medaile - tmavá, těžká, Sign., VM.6-C, II.vydání (1920-1938), na stuze štítky "ALSACE", "ARGONNE" a lipový lístek za pochvalu
Československá medaile Vítězství, Sign., VM.7-A, Laslo.23
Československá medaile Vítězství, Sign., VM.7-A, Laslo.23, tmavý kov, původní stuha
V těžkých dobách - pamět.kříž čsl.dobrovolce, VM.8a, matný bronz, nevýrazný okraj, ostrý hrot stát. znaku, původní stuha a stužka
Řád Bílého lva - vojen. skupina - 3.třída, VM.9-a-C, Sign.KK (Karnet a Kyselý), vydání do roku 1960, původní stuha, původní etue
Řád Bílého lva - vojen. skupina - 4.třída, VM.9-a-D, vydání do roku 1960, původní etue f.Karnet-Kyselý od 5.třídy řádu
Řád Bílého lva - vojen. skupina - 5.třída, VM.9-a-E, závěs s meči, vydání do roku 1960, původní stuha
Řád Bílého lva - civilní skupina - 3.třída, VM.9-b-C, závěs s palmovými ratolestmi, vydání do roku 1960, zkrácená stuha
Řád Bílého lva - civilní skupina - 5.třída, VM.9-b-E, závěs s palmovými ratolestmi, vydání do roku 1960, původní stuha
Řád Bílého lva - řádová hvězda k I.(II.) třídě, Sign.Karnet.Kyselý.Praha, Punc.KK-C-C, smaltov. Ag
Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945, na stuze štítek "SSSR"
Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945, původní etue s nalepeným popisem