Slovenská republika, 1993 -
Min. obrany - 60.výročí ukončení II.svět.války 2005, Sign. Kremnica, zlacený bronz 40 mm s původní stuhou, malá stužka, původní etue
USA
Purpurové srdce, Kerrigan.22b, na sponě signov. G27
Purpurové srdce, Kerrigan.22b, moderní provedení (od 70.let XX.století), nesprávná stužka
Velká Británie
George VI. - Válečná medaile 1939 - 1945, K-K.C58, Joslin.153, původní stuha
George VI. - Medaile dobrov. územních sil, K-K.E6ca, Joslin.186f5, uděl."7595944 SJT.W.S.HUBBARD.R.E.M.E", původní stuha R!
George VI. - AE medaile Za mimoř. služby ve speciální policii, K-K.E10.c, Jos.187-b-2, na hraně udělení "ALLAN D. COMMON.", pěkná patina
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1378/1978 - trůnící císař čelně, písmo / gotické "K", znaky, kružba, opis, Sign., postř.bronz 40mm, jen 10ks RRR!
Hásek - 80.výročí založení ČNS 1919/1999 - Václav II. mírně zleva, avers groše, opis/ pregéř, revers groše, opisy, Sign., Ag900, 60mm, 103.297g, 100ks, etue RR!
Oppl - 100 let české secese a 85 let ČNS 2004 - průčelí hlavního nádraží, nápis a opis / emblém ČNS, secesní ozdoby, Sign., Ag 60mm, 96.085g, 20ks, etue
Oppl - 100 let české secese a 85 let ČNS 2004 - průčelí hlavního nádraží, nápis a opis / emblém ČNS, secesní ozdoby, Sign., postř.bronz 60 mm, 100ks, etue
Brno - pobočka ČNS
Zeman - Constantia Uherská - klášter Porta Coeli - korunovaná hlava mírně zprava, opis / portál chrámu, hlava lva, nápis, Sign., Ag900, 42mm, 53.346g, FM.17A
Česká Lípa - pobočka ČNS
Nesign. - 50 let pobočky 1997 - vinárna Union, dvojitý opis, "zlatá" lisovaná folie podložená zeleným sklem 64 mm, BK.3A (125ks) R!
Hradec Králové - pobočka ČNS
Soušek - Josef Straka, předseda pobočky - úmrtní medaile 8.8.2001, poprsí zprava, opis/ růže na oltáři a opis, Sign., patin.měď 30mm, 18.547g, 50ks RR!
Paitnerová - 55 let pobočky 2011 - brakteát.medaile - korunované "G" mezi dvěma věžemi, opis, Nesign., znač.PS (razil P.Soušek), 34mm, 0.712g, kapsle R!
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - Václav Klíma - 85.narozeniny 1918/2003 - hlava zleva, kostel, znak, mince, opis / hist. Cheb. opisy, Sign., patin. Ag925, 42mm, 29.719g, 55ks RR!
Kolářský - Václav Klíma - 85.narozeniny 1918/2003 - hlava zleva, kostel, znak, mince, opis / hist. Cheb. opisy, Sign., patin.bronz 42mm, 22.505g, 90ks RR!
Kladno - pobočka ČNS
Manina - Klášter Hájek 2006 - maska ze vstupního portálu, nápis / dlaždice s latin. nápisem (vročení 1565), Nesign., pat.měď 40x40 mm, 33.596g, 15ks RR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
Charvát - malíř Hanuš Bohman (1903-1980) 2008 - hlava zleva, paleta, štětce, město, opis / měst.znak, opis, Punc., patinované Ag 40mm, 38.044g, 100ks R!
Olomouc - pobočka ČNS
Doležal - Rudolf Pospíšil - předseda pobočky 1972 - hlava zleva, vročení, opis / mince, lupa, kniha, opis, Sign., postříbř.bronz 50 mm, BK.18A, 30ks RR!
Opava - pobočka ČNS
Černaj - 50 let pobočky 1998 - znaky Slezka a Opavy, vročení, opis / replika mince Karla z Lichtenštejna, postříbřená mosaz 42x42 mm, FM.21, pouze 80ks RR!