Diplomový odznak Karla IV. - zlatý čestný stupeň - 1.třída - bez mečíkového závěsu, 1945 - 1948, zlac.bronz, zlac.hlava, VM.159-IV-a-2, DOK.14.a2
Diplomový odznak Karla IV. - stříbrný čestný stupeň - 2.třída - bez mečíkového závěsu, 1945 - 1948, VM.159-IV-b-2, DOK.14.b2, malá stužka, nepůvod. etue
Karel IV.- med. za věrnost a branné zásluhy, VM.161b, DOK.16b, II.stupeň, postříbřený bronz, původní stuha, malá stužka s miniaturou
Karel IV.- stř.odznak za budování brannosti, VM.162b, DOK.B.19b, postříbřený bronz
1.revoluční pluk NSG - pamětní medaile, VM.163, Sign.Znoj, původní stuha bez štítku
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný spojař - typ 1951 - číslo 13708, Bartko.9, Krubl.tab.24/11 (text str.48), vlas.rysky
Vzorný voják - typ 1962 (bílý smalt), Sign.Zukov - Praha 11, Bartko.23, Krubl.tab.25/11 (text str.48)
Československo - letecké dekorace
Polní pilot letec - typ 1923 - Nesign., nečíslov., jako Krubl.tab.11/1 (text str.38), jako Bartko.3, S-P.106-107, upínací patky nahrazeny šroubem a maticí
1-
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Límcové označení - typ 1922 - horský pluk, Ves.G22.Ca (pro pravý límec, postříbřený bronz)
Límcové označení - čísla vojenských útvarů - typ 1930 - různá čísla a varianty, Ves.G30A, G30B, G30C 57ks
Límcové označení - typ 1930 - 4.pevnostní jednotka, Ves.G30D (zlacený bronz)
Límcové označení - typ 1930 - 5.pevnostní jednotka, Ves.G30D (bronz)
Límcové označení - typ 1930 - dělostřelecké učiliště, Ves.G30H (bronz)
Límcové označení - typ 1930 - dělostřelecké učiliště, Ves.G30H (zlacený bronz)
Límcové označení - typ 1930 - instrukční prapor, Ves.G30K (postříbřený bronz)
Límcové označení - typ 1921 - 1.horská brigáda, jako Ves.V21A
Límcové označení - typ 1921 - 2.horská brigáda, Ves.V21A (postříbřený bronz)
Límcové označení - typ 1921 - 4.horská brigáda, Ves.V21B (postříbřený bronz)
Československo - odznaky branných organizací
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.