Čína, republika, 1911 -
20 Cash b.l. (1927/1928) - pamětní, KM-HSU.9, 8.928g, nep.nedor., patina RR!
Hong Kong, Victoria, 1837 - 1901
50 Cents 1894, KM.9.1, 13.516g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Hong Kong, Edward VII., 1901 - 1910
50 Cents 1902, KM.15, 13.604g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Indie - Britská východoindická společnost
Rupie 1835 - incusní signatura "F", KM.450.3, 11.573g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Rupie 1840 - Sign."S", KM.457.5, 11.606g, nep.hr., dr.rysky, patina R!
Indie, Victoria, 1837 - 1901
Rupie 1874, KM.473.2, 11.663g, dr.hr., dr.rysky, patina
Rupie 1893, KM.492, 11.606g, dr.hr., dr.rysky, patina
Rupie 1901, KM.492, 11.674g, dr.hr., dr.rysky, patina
Indie, Edward VII., 1901 - 1910
Rupie 1909, KM.508, 11.605g, nep.hr., nep.rysky, patina
Indie, George V., 1910 - 1936
Rupie 1917, KM.524, 11.595g, nep.hr., nep.rysky, patina
Rupie 1919, KM.524, 11.662g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Indie - Gwalior, Mahadji Rao, 1761 - 1794
Rupie, AH.1203, 31.rok vlády (= 1791), minc. Adžmir, podobná jako KM.218, 10.805g, pěkná patina, téměř
Indie - Indore, Mulhar Rao II., 1811 - 1833
1/2 Rupie, AH.1247 (= 1832), minc. Malharnagar, KM.73, 5.301g, zkušební zásek, skvrna, patina
Indie - Jodhpur, Takhat Singh, 1843 - 1873
1 Rupie 1863 - se jménem královny Victorie, podobná jako KM.56, 10.868g, pěkná patina, téměř
Indie - Kašmír, Gulab Singh, 1846 - 1856
AR Rupie, VS.1903 (= 1846), Srinagar, podobná jako Y.5, 10.606g, nep.nedor., patina
Irán, Muzaffar al din Shah, 1896 - 1907
5000 Dinar, AH.1320 (= 1902), KM.976, 22.868g, dr.hr., dr.rysky, patina
Irán, Ahmed Shah, 1909 - 1925
5000 Dinar, SH.1340 (= 1921), KM.1058, 23.558g, dr.hr., dr.rysky, patina
Irán, Reza Shah, 1925 - 1941
5 Rials, SH.1311 (= 1932), KM.1131, 25.114g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Japonsko, císař Hirohito, epocha Showa, 1926 - 1989
1000 Yen, rok 39 (= 1964) - LOH Tokyo, KM.80, patina
Kiau Chau - německá kolonie, Vilém II., 1888 - 1918
10 Cent 1909, KM.2, 3.979g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!