Řád Bílého lva - civilní skupina - 3.třída, VM.9-b-C, vydání do roku 1960, Punc. Ag900, Karnet a Kyselý, poškozený smalt v aversu, bez stuhy
Vyznamenání Za práci 1946, Sign.MK (Kužel), VPÚ.5a, VM.neuvádí, bronzový odznak s jehlicí
Vyznamenání Za práci 1947, Sign.MK (Kužel), VPÚ.5b, VM.neuvádí, bronzový odznak s jehlicí
Vyznamenání Za prácu 1948 (slovenská verze), Sign.MK, jako VPÚ.5c, VM.neuvádí, bronzový odznak s jehlicí
Řád 25.února - II.třída, VM.28-2, Punc. Ag900, Sign.KK (Karnet-Kyselý), stužka, klopová miniatura, původní etue
Řád Klementa Gottwalda ČSSR - číslov. (80), VM.37-2, Au585, závěs s briliantem, pův.stuha a malá stužka, původ. etue s nálepkou "Evžen Erban" (ideolog ÚV KSČ)
Záslužná medaile Jana Evangelisty Purkyně, VM.39, Nesign.(Beutler), punc. Zukov Ag800, původní stuha
Řád Rudé zástavy ČSSR, VM.41-II, číslovaný (931), puncovaný Ag925, výroba Kremnice, dvě stužky s min., původní etue s nalepeným popisem
Řád Rudé hvězdy ČSR, VM.42-1, číslovaný (849), punc. Ag900, Sign. Zukov, stužka s miniaturou, původní etue s nalepeným popisem
Řád Rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslovaný (5945), punc. Zukov Ag900, stužka, původní etue
Řád Rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslov.(4825), Sign., Zukov, Punc. Ag900, stužka, původní etue s nalep. popisem, legitimace "Alfons Kachel, 9.9.1956"
Řád Rudého praporu práce ČSSR, VM.45-2, číslovaný (15273), punc. Ag925, Kremnice, stužka, původní etue s nalepeným popisem
Řád Rudé hvězdy práce ČSR, VM.46-1, číslov. (2503), punc. Ag900, Sign. Zukov, dvě stužky, původní etue s nalepeným popisem
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. (Ag900/925), Sign.Zukov, stužka, původní etue, průkaz na jméno Jindřich Chyba, uděleno 2.října 1981
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, původní stuha
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka, původní etue
Diplomový odznak Karla IV. - důst. stupeň - 1.třída s mečíkovým závěsem, I.vydání z let 1934 - 1938, VM.74-II-a-1, DOK.A.3a1
Diplomový odznak Karla IV. - důst. stupeň - 2.třída bez mečík. závěsu, I.vydání, VM.74-II-b-2, DOK.3.b2, původní etue
NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77a, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z matového bronzu, původní stuha
Čsl.národní svaz střelecký - členský odznak b.l., Nesign., VM.neuvádí, postříbř. bronz 27 mm s jehlicí