Láska Miloš, 1917 - 1984
Jan Masaryk - k udělení čestného doktorátu 13.1.1948#Postř Poprsí zleva, opis / budova Masarykovy university, nápis, opis, Sign., Postř.bronz 60 mm_tém.
Numismatik Jan Šebesta - 70.narozeniny, 1948 Poprsí zleva, opis / vavřínové ratolesti, velká "70", nápisy, Sign., Bronz 55 mm
Lichtág Jan, 1898 - 1985
František Wenzl - předseda Brnosvazu a Moragra 1889#Br Poprsí zleva,opis / výjev,na čtyřicetiletí 1899-1939 Sign., na hraně ANÝŽ, Bronz 70 mm
Mára Jaromír, 1891 -
Vlastimil Tusar, 1924, poprsí zleva, nápis, Bronz.litá plaketa 105 x 140 mm_jednostr. na dřevěné podložce
Nejtek Václav, 1899 - 1958
Členská premie jednoty výtvarných umělců v Praze 1945#Br Poprsí Dr.Ed.Beneše zprava, opis / 8-řádkový nápis ve čtverci, Sign., Bronz 40 mm
Novák V., 1880 - 1917
Prémie umělecké besedy 1910 Trojdílná plaketa - po okrajích alegorická postava ženy, uprostřed portrét muže zleva, nápisy, lil Fr.Barták, Litá plaketa 99x240 mm_jednostr.
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Ch.Garigue Masaryková - Hvězda čs. paní a dívek, 1938 Portrét zleva, opis / hvězda, sedmiřádkový nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag 987, 35 mm, 14.7 g
Scharff Anton, 1845 - 1903
Karl I. - král Rumunska - na výstavbu mostu přes Dunaj 1890 - 1895 Poprsí zleva, opis / sedící Neptun, pohled na most, dvě alegorické postavy se stuhou, Sign., Bronz 70 mm_dr.rysky, dr.st. po o. R!
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Generál Jan Syrový - velitel čs. vojska na Rusi, 1928 Poprsí zleva, opis / dva legionáři v kožichách, vlak, znak a písmo, Sign., Bronz 60 mm, Boh.83b, náklad 88 ks_R!
Antonín Švehla - Vyšel rozsévač, 1933 Poprsí zleva, opis / rozsévač, český znak, opis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 30 mm, 10.1 g, PŠ.140
Šimonovský Bedřich, 1871 -
Václav Klofáč - poprsí zleva, nápis, b.l. (1923) Sign.1923, Bronz.litá plaketa 113x147 mm _jednostranná na dřevěné podložce
Václav Klofáč - poprsí zleva, nápis, b.l. (1923) Sign.1923, Bronz.litá plaketa 113x147 mm_jednostranná
Josef Svatopluk Machar, 1864 - 1942, b.l. (1924) Poprsí zprava, faksimile podpisu, Bronz.litá plaketa 112 x 148 mm v koženkovém rámečku 200x265 mm_jednostr. tém.
0/-
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 Poprsí zprava, opis, Sign., Zn 62 mm_jednostr. R! tém.
Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928#Ag Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g
Medaile na 1000 let zavraždění Sv.Václava, 1929 Scéna zavraždění, opis / Sv.Václav v čele blan.rytířů a opis, Sign., Punc., Ag 987, 30 mm, 10.1 g
Šístek
Ant.Němec (poslanec) , poprsí zleva, dole faksimile podpisu Sign., f.Šístek 1924, Bronz.plaketa 150x180 mm, Haim.neuvádí _jednostr. zasazeno do rámečku z imitace kůže se stojánkem
Tautenhayn Josef junior, nar. 1868
Vídeň - Leopoldinum - nemocnice pro raněné 1914 - 1915 Ošetřovatelka s dítětem podává hrneček vojákovi, opis, vročení Sign., Bronz 45 mm_jednostranná