Čína - d.Čching, Kuang Hsu, 1875 - 1908
20 Cent (1890 - 1908), prov. Kuang-Tung, Y.201
20 Cent (1890 - 1908), prov. Kwang-Tung, Y.201
10 Cent 1898, prov. Kiangnan, Y.142a
Čína - republika, 1911 -
1 Dolar b.l. (1927), KM.318a.1
Čína - lidová demokratická republika
100 Yuan 1989 - císařský palác, Ag 80 mm, 377.236 g, KM.219
50 Yuan 1990 -císařský palác, Ag 70 mm, 155.55 g, KM.262
Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
50 Sen, rok 41 (= 1908), Y.31
Korea pod Japonským protektorátem
Chon, rok 2 (1908), KM.137_tém.
Mongolsko - republika
Tugrik 1925, KM.8
20 Mongo 1925, Y.6
Palestina
20 Mils 1942, KM.5a_R!
10 Mils 1937, KM.4_tém.
Saravak, Charles Johnson Rajah Brooke, 1868 - 1917
1 Cent 1870, KM.6
Cheb - pobočka ČNS
Z.Kolářský - 10 let pobočky, 1979#Ag Hlava V.Klímy zpředu, mince, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., Punc., Ag 40 mm, 59,10 g, BK.15/5, nákl.85 ks
Kroměříž - pobočka ČNS
L.Bódi - 20 let pobočky, 1960 - 1980#Ag Historické budovy, znak biskupa Karla Lichtenštejna, opis / znaky a nápis, Ag 900/1000, 55 mm, 85.76 g, BK.24/4
Zeman - znovuotevření biskupské mincovny - 1998#Pozlac. Poprsí Karla Liechtensteina čelně, 6řádk.nápis, opis / biskupský erb, budova mincovny, dvojitý opis, Sign., Pozlac.bronz 50 mm, 47.52 g, jako FM.A24/11, ale Pozlac. bronz neuvádí
Olomouc - pobočka ČNS
P.Kudela - Caesarova kašna, 1975 Sousoší Caesarovy kašny, nápis a opis / nápis, Sign., tvar odpovídá půdorysu kašny, Bronz 70 mm, BK.28/21_tém.
P.Kudela - Herkulova kašna, 1976 Socha Hercula, opis a nápis / 7-řádkový nápis, Sign. tvar odpovídá půdorysu kašny, Bronz 70 mm, BK.28/22_tém.
J.Grmela a R.Doležal -900 let kláštera Hradisko, 1978#Br Průčelí kláštera, trojlístek, nápis / denár Otty I., zakl.listina, vročení, Sign., Bronz 60 mm, BK.28/23
P.Kudela - Jupiterova kašna, 1980 Socha Jupitera, opis a nápis / 6-řádkový nápis, Sign. tvar odpovídá půdorysu kašny, Bronz 8hran 60 mm, BK.28/24_tém.